Як очистити диван від бруду?

як очистити диван від бруду?

Вам знадобиться
 • Мильний розчин
 • Засоби для виведення плям
 • Спеціальна пінка для чищення диванів і меблів
Інструкція
 • . 1

  Красива замшева меблі або диван з дорогої і світлої тканини вже через пару місяців після початку експлуатації втрачає пріглядний вигляд. Що найбільше засмучує, так це те, що його не випереш, як одяг, в пральній машині. Тут потрібні інші методи. І вони досить ефективні.

 • . 2

  Для початку слід, виходячи зі складу тканини і допустимого догляду за нею, придбати потрібні миючі засоби. Якщо ж диван зроблений з практичною тканини, наприклад, шкірозамінника або вінілу, то можна просто протерти його вологою фланелевою ганчірочкою або, при забрудненні, протерти слабким мильним розчином і потім протерти сухою чистою ганчіркою.

 • . 3

  Як очистити диван від бруду, якщо тканина мазка, наприклад, велюр? У такому випадку ганчірка з мильним розчином не допоможуть. Якщо є в наявності миючий пилосос, то він стане вірним помічником у справі наведення чистоти. Потрібно побризкати забруднене місце хімічним засобом для виведення плям, залишити на десять хвилин і потім, заправивши пилосос миючим розчином, можна мити диван. При сильних забрудненнях процедуру можна повторювати два-три рази.

 • . 4

  Але не у всіх вдома є миючий пилосос з цілком зрозумілих причин — цей агрегат коштує недешево. Тому можна скористатися більш економічним варіантом, наприклад, користуватися пінкою для чищення меблів, яка допоможе вивести бруд. Для цього беруть балон, наносять пінку на поверхню дивана, чекають, поки вона висохне, і потім збирають пил звичайним пилососом.

 • . 5

  Як почистити диван від бруду швидко і надійно? Можна скористатися «Удаліксом» — це хімічний засіб для виведення плям. Тепер після виконаних процедур диван знову чистий, як новенький! Але потрібно тепер уберегти його від повторного забруднення. Наприклад, придумати і зшити накидку з практичного матеріалу. Вона продовжить життя красивому дивану.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :