Як очистити кишечник перед рентгеном?

як очистити кишечник перед рентгеном ?

Вам знадобиться
 • Режим харчування перед обстеженням
 • Лікарські препарати
 • Очисна клізма
Інструкція
 • . 1

  У перебігу 3-х днів перед обстеженням, необхідно дотримуватися дієти в строгому порядку. У раціон харчування повинні входити всі ті продукти, які не викликають газоутворення в кишечнику, такі як: пісне м’ясо, нежирні сорти риби, картопляне пюре, бульйони, і. т. п. Приймати їжу бажано до 18 — 19 години вечора. За день до рентгена не рекомендується пити соки, солодкі йогурти, молоко. У великій кількості потрібно пити воду, так само можна пити чай без цукру. Повністю виключаються алкогольні напої!

 • . 2

  Звичайно ж ніяк не обійтися і без медикаментозного втручання. Пацієнту необхідно проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем; він призначить лікарські препарати, які очистять кишечник і зменшать в ньому газоутворення. Після чого пацієнт повинен придбати призначений препарат в аптеці. Необхідно уважно читати інструкцію із застосування. Там буде вказано як, яким обсягом води і за скільки годин потрібно вжити препарат до проведеного обстеження.

 • . 3

  Також на питання як можна очистити кишечник перед рентгеном черевної порожнини, безсумнівно кожен з нас може дати відповідь: за допомогою очисної клізми. Як правило очисна клізма робиться 2 рази перед дослідженням: напередодні ввечері, і звичайно ж вранці, в день дослідження. Цей метод досить ефективний, але якщо не дотримуватися дієти, нічого не вийде. Найголовніше, в день дослідження не можна їсти, пити, приймати лікарські препарати, також не рекомендується чистити зуби, так як це спровокує секрецію шлунка, що негативно позначиться на результатах дослідження.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :