Як очистити організм народними засобами?

як очистити організм народними засобами ?

Вам знадобиться
 • Цитрусові напої
 • Лікарські рослини
 • Овочеві страви
 • Регулярне вживання каш
Інструкція
 • . 1

  Про необхідність очищати свій організм чув кожен, хто має доступ до ЗМІ, то є все. Справа це правильне, якщо підійти до нього розумно. З часом в крові, судинах, тканинах накопичується «сміття», який необхідно видаляти, щоб він не псував загальне здоров’я і самопочуття.

 • . 2

  Багато бажаючі провести подібну процедуру досі сумніваються, як очистити організм: народними засобами або за допомогою фармакологічних препаратів? Однозначно відповісти на це питання зможе тільки лікар, знайомий з вашою історією. Але з точки зору безпеки народні засоби лідирують. Народна мудрість знає сотні рецептів для таких випадків. У більшості з них міститися збори трав і рослинні компоненти.

 • . 3

  Цитрусові напої. Цей метод дозволяє не стільки очистити, як омолодити свій організм, оскільки в цих фруктах міститься величезна кількість різних антиоксидантів, кислот і вітамінів. Це позначається на загальному тонусі організму і стан шкіри.

 • . 4

  Лікарські рослини, що дозволяють очистити печінку, де накопичується найбільша кількість токсинів, бо це природний фільтр всього організму. Для цього можна застосувати суміш таких трав, як полин, димянка, деревій, кульбаба, узятих в рівних частках. Цю суміш залити окропом з розрахунку 1 ст. ложка трав на 0, 5 літра води і настояти в термосі не менше 1 години. Пити цей настій протягом усього дня рівномірно маленькими дозами. Це сприяє швидкому відведенню жовчі і допомагають подужати таку важливу задачу, як вивести ацетон з організму, який є продуктом розпаду деяких продуктів і дуже шкідливий.

 • . 5

  Овочеві страви і бажано у свіжому вигляді. Особливо корисні в цьому плані салати як культура в цілому. У цих рослинах міститься величезна кількість клітковини, яка здатна «вимітати» з кишечника шлаки, а разом з тим вирішує таку важливу проблему, як вивести з організму слиз. Можна приготувати овочевий салат зі звичних огірків-помідорів і додати туди набір різних салатів, починаючи від звичного салатного листа до новомодної руколи.

 • . 6

  Вживання каш в раціоні допоможе очищенню, якщо буде носити регулярний характер. Стануть в нагоді будь-які крупи: гречка, рис, вівсянка, кукурудза, пшоно. Все, що є в запасі, можна пустити на цю добру справу. Крім загального очищення кишечника, цей спосіб допоможе тим, хто цікавиться, як вивести метали з організму, щоб не нашкодити собі. До того ж крупи містять багато корисних мікроелементів — та чистка, і оздоровлення одночасно.

 • . 7

  Виконувати очищення час від часу корисно всім. Це ніяк не означає, що потрібне проведення масштабних акцій із залученням дорогих засобів. Можна просто поїсти день-другий салати, каші, попити трав’яні чаї — це вже принесе користь організму і спонукає його до очищення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :