Як очистити печінку народними засобами за 5 простих кроків?

як очистити печінку народними засобами за 5 простих кроків?

Вам знадобиться
 • Рожеве масло, сорбіт
 • Мінеральна вода
 • Сіль харчова
 • Лимонний сік
 • Оливкова олія
 • Яйце
Інструкція
 • . 1

  Печінка — це самий працьовитий орган в людському організмі, який потребує регулярного очищення. Мало хто знає, як очистити печінку народними засобами в домашніх умовах. Щоб запобігти розвитку жовчнокам’яної хвороби і цирозу печінки, треба регулярно проводити чистку печінки, з використанням перевірених часом, і довели свою ефективність, народних методів.

 • . 2

  Отже, приблизно за один тиждень до початку передбачуваної процедури чищення печінки, лікарі рекомендують перейти на вегетаріанське харчування. Того дня, коли буде розпочато процедуру чищення печінки, необхідно приймати виключно спазмолітичний чай, який треба пити протягом всього дня. Цей чай готується з рожевого масла, для цього береться один стакан сильно гарячої води, в якому треба розчинити рівно одну крапельку рожевого масла. За весь день необхідно випити три-чотири склянки такого чаю і нічого більше не є. Кожному варто знати, як робити дюбаж печінки, щоб випадково не зашкодити власному здоров’ю.

 • . 3

  Потім, рівно в 8-м годин вечора, необхідно буде прийняти заздалегідь приготовлений розчин сорбіту (на пів склянки гарячої води береться 10 грам сорбіту ). Після прийому цього розчину треба лягти строго на правий бік, на гарячу грілку. Важливо знати не тільки, як проводити чистку печінки, але і як лікувати жировий гепатоз печінки, так як від цього захворювання ніхто не застрахований.

 • . 4

  На правому боці треба полежати рівно 45 хвилин, після чого випити півсклянки Нарзану, в якому розчиняється одна чайна ложечка кухонної солі. Потім знову необхідно лягти на правий бік і полежати на грілці ще близько півгодини. Важливо знати, як лікувати печінку народними засобами, щоб випадково не зашкодити власному здоров’ю. Під час процедури чищення необхідно дотримуватися всіх правил, і в першу чергу, проконсультуватися з лікарем, і тільки після цього починати самостійне чищення.

 • . 5

  Потім треба випити 1 / 3 частину склянки суміші з оливкової олії і лимонного соку (компоненти беруться у співвідношенні 1: 3) . Після чого знову хворий повинен полежати на правому боці рівно півгодини. Потім випивається одне сире яйце, заздалегідь розведене в 1 / 3 частині склянки спазмолітичний чаю (чай має бути теплим). На гарячій грілці треба полежати ще півгодини і спати до самого ранку. Вже вранці, разом з калом станеться відходження маси зеленого кольору, отже, процедура чистки пройшла правильно. Потім варто проконсультуватися з лікарем, щоб дізнатися, як підлікувати печінку і не нашкодити власному здоров’ю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :