Як очистити пістолет від піни?

як очистити пістолет від піни ?

Вам знадобиться
 • Пістолет для монтажної піни
 • Спеціальна чистячий засіб
 • Чистий ганчірка
 • Вазелінове масло
Інструкція
 • . 1

  Монтажна піна так популярна завдяки своїм чудовим технічним характеристикам, який, на жаль, іноді приносять тільки незручності. Одним з таких неприємних моментів і є очищення засохлої піни від інструменту, рук або одягу. Так чи існують способи як очистити пістолет від піни без особливих зусиль?

 • . 2

  Багато, перед тим як працювати з монтажною піною завчасно продумують, чи можуть вони забруднитися її самі або навколишній інтер’єр. Для цього, по-перше, завжди необхідно правильно готувати і безпосередньо використовувати пістолет з балоном піни. Це набагато зменшить можливі труднощі з забрудненнями.

 • . 3

  Якщо все добре знають, як закрити монтажну піну, то мало хто звертає увагу на те, що після завершення роботи з піною необхідно дуже обережно і на максимальній відстані від себе виймати балон. Відразу після цього бажано вкрутити засіб для чищення. Цей метод найпоширеніший, відповідно і найефективніший.

 • . 4

  Далі необхідно наповнити пістолет згаданої рідиною, натиснувши на пусковий важіль. Пістолет з рідиною необхідно залишити на тривалий час, але не менш 30 хвилин. Потім необхідно пустити невеликий напір свіжої чистячої рідини, щоб промити пістолет. Видалити залишки з одягу також і як видалити піну з рук цим способом теж можливо, тільки це робити потрібно негайно. Коли трохи рідини змиє основні залишки піни, потрібно акуратно відкрутити балон з чистячої рідиною.

 • . 5

  На місці з’єднання пістолета з балоном залишаться сліди миючого засобу, тому їх необхідно акуратно очистити ганчіркою. Фахівці рекомендують потім це місце змащувати вазеліновою маслом, яке забезпечить хорошу подальшу роботу затиску. Очищення пістолета можна робити перед тим, як очистити руки від піни, а можна і після. Але рекомендується після кожного використання пістолета по своїм призначенням, якщо піна необхідна кілька разів на рік. А якщо пістолет з піною використовується постійно кілька разів на місяць, то очищення досить буде раз на 3 — 4 місяця.

 • . 6

  Таким чином, якщо правильно доглядати за пістолетом і своєчасно чистити його від піни, то він завжди буде чистим, а термін його служби збільшиться в кілька разів. Крім цього категорично не рекомендується використовувати при очищенні пістолета різні речовини, що викликають корозію.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :