Як очистити пори обличчя в домашніх умовах; як зробити шкіру обличчя ідеальною?

як очистити пори обличчя в домашніх умовах; як зробити шкіру обличчя ідеальною?

Вам знадобиться
 • Косметична глина
 • Вода
 • Сода
 • Сіль
Інструкція
 • . 1

  Неправильне харчування, забруднена атмосфера, стреси, брак часу — все це причини поганого стану шкіри. У першу чергу, з’являються акне і пори. Для того щоб вирішити цю проблему, деякі відвідують дорогі процедури в косметичних салонах. А що робити тим, у кого немає на це грошей і часу? Як очистити пори на обличчі в домашніх умовах і якими засобами потрібно скористатися? Існує кілька способів вирішення цієї проблеми. Можна купити ухаживающую косметику з мас-маркету, а можна і використовувати так звані «бабусині поради», які хороші тим, що не вимагають великих грошових витрат, та й всі продукти для масок і скрабів можна знайти у себе вдома, а результат таких процедура не буде сильно відрізнятися від салонних.

 • . 2

  Очистити пори обличчя в домашніх умовах можна за допомогою звичайної соди, яка допоможе відновити жировий баланс шкіри і зменшить кількість висипань на ній. Маска досить проста, а всі інгредієнти для неї можна знайти у себе вдома. Для цього змішуємо соду, воду, сіль в пропорції 1: 1: 1 і починаємо масажувати шкіру обличчя. Також дуже хороший помічник у боротьбі з недосконалостями шкіри — це косметична глина. Її можна купити в будь-якій аптеці за досить демократичну ціну. Навіть маска зі звичайних вівсяних пластівців підійдуть для усунення пор! Важливо пам’ятати, що перед будь процедурою шкіру потрібно отпарить, а після всіх виконаних дій її (шкіру) потрібно обов’язково зволожити за допомогою будь-якого крему, відповідного за типом шкіри.

 • . 3

  Очищенню пір особи та їх звуження сприяє цілий комплекс процедур, які необхідно робити постійно протягом тривалого часу. Щоб оздоровлення шкіри пройшло швидше, потрібно уточнити тип шкіри, тому що саме від цього залежатимуть подальші дії. Якщо шкіра знаходиться в поганому стані, а саме кількість пір і прищів перевищує норму, то від таких засобів, як тональний крем, пудра, хайлайтер та інші, краще відмовитися або зменшити час користування. Після вмивання шкіру не варто витирати рушником в прямому сенсі цього слова. Необхідно ніжними, круговими, рухами промокнути шкіру обличчя, щоб уникнути механічних пошкоджень.

 • . 4

  Варто пам’ятати, що виробляти чистку шкіри потрібно 1 раз на 2 тижня, тому що занадто часте використання скрабірующіх коштів може тільки нашкодити. Очищення потрібно робити в наступному порядку: відпарювання, механічна чистка обличчя, зволоження. Тепер про кожному пункті детальніше. Відпарювання потрібно для того, щоб розширити пори, що сприяє видаленню чорних крапок з них. Механічна чистка — «цвях програми». У цьому допоможуть скраби та джеми для обличчя, які можна, як і купити, так і приготувати вдома. І, нарешті, зволоження — ця процедура необхідна щоб заспокоїти шкіру. Можна використовувати будь-який крем жирної консистенції.

 • . 5

  Наостанок варто зауважити, що тільки комплекс процедур зможе наблизити вас до бажаної мети. І краще всього скласти цілу програму з очищення обличчя і слідувати їй. Багато чого в боротьбі за красу залежить і від обраних засобів. У попередніх пунктам були описані найдієвіші їх них. І ще, не потрібно чекати ефекту відразу, він обов’язково буде, але тільки по закінченню деякого часу. Головне — не лінуватися, виконувати досконально всі рекомендації і результат не змусить себе чекати — ваше обличчя буде чистим і ви станете справжньою красунею!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :