Як очистити унітаз від нальоту: хитрощі господині

як очистити унітаз від нальоту : хитрощі господині

Вам знадобиться
 • Сода
 • Оцет
 • Акумуляторна рідина
Інструкція
 • . 1

  По чистоті унітазу судять про те, наскільки господиня хороша. Але чистка унітазу, звичайно, не найулюбленіше заняття для багатьох людей. Для чищення можна використовувати різні рідкі засоби, але з сильними забрудненнями вони рідко справляються. Або справляються, але потрібно ретельно відтирати. Розумні господині вдаються до маленьких народним хитрощів, як очистити унітаз від нальоту.

 • . 2

  Для очищення вапняного нальоту можна використовувати 9% оцет. Оцет слід підігріти до 40 градусів Цельсія. Потім обробити їм унітаз. Можна ще зверху посипати содою. Залишити унітаз в такому вигляді на пару годин, а краще — на цілу ніч. Потім змити суміш водою. При необхідності процедуру повторити. Харчова сода, як відомо, застосовується не тільки в харчових цілях, але і в побуті. Їй можна як очистити від чайного нальоту кухоль, так і прибрати вапняний наліт з будь-якої поверхні.

 • . 3

  Так само добре допомагає оцет 70%, якщо до нього додати йод. Залити цією сумішшю унітаз і залишити на ніч. Перш слід прибрати воду з унітазу. Деякі господині вдаються до радикальних способів як прибрати вапняний наліт. Для цього береться рідина, яка заливається в акумулятори (електроліт). Рідина дуже добре очищає унітаз, але з нею потрібно працювати акуратно. Стежити за тим, щоб бризки не потрапляли на одяг, шкіру або іншу поверхню. Інакше можна отримати опік. Таку рідину краще заливати на ніч, а на ранок змити водою.

 • . 4

  Для запобігання нальоту можна кожен день мити унітаз гарячою водою з додаванням соди. Такий варіант допомагає, як відмити ванну від нальоту, так і унітаз, і раковину. Так само сильно забруднені поверхні добре відмиває хлорне вапно. Її змішують з водою і наносять на поверхню. Через 20 хвилин можна змивати водою. Будь-який з цих способів не викличе у господині особливого клопоту і не відніме багато часу. Зате унітаз після чищення сяятиме як новий.

 • . 5

  Потрібно так само один раз на тиждень мити унітаз гарячою водою з порошком, щоб наліт утворювався рідше. Багато господинь використовують спеціальні таблетки або пластини, які поміщаються в бачок унітаза. Вони допомагають, як відмити вапняний наліт, так і додати свіжість унітазу при кожному змиванні. Ще є у продажу гелі та різні засоби, які за допомогою спеціального пристосування чіпляються на обідок унітазу, і дозволяють тримати унітаз в чистоті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :