Як очистити засохлу монтажну піну?

як очистити засохлу монтажну піну ?

Вам знадобиться
 • Пістолет з піною
 • Вода
 • Ніж
 • Димексид
Інструкція
 • . 1

  Монтажна піна — це така речовина, від якого краще захистити всі поверхні перед її іспользовеніем. Одяг, волосся і шкіру рук краще теж сховати під захисний фартух, шапочку і рукавички, а на підлогу і косяки стін покласти газети і наклеїти малярську стрічку. Але якщо неприємність все-таки відбулася, і піна потрапила на поверхню, її можна видалити. Як очистити засохлу монтажну піну, не пошкодивши при цьому поверхня?

 • . 2

  Перше, чого не треба робити — це намагатися змити піну водою. Через свого складу при контакті з водою піна буде тільки швидше застигати. Якщо піна щойно потрапила на незахищену поверхню, її потрібно видалити за допомогою ацетону. Він повністю розчинить рідку піну — піна буквально розтане, як сніг від струменя гарячої води. А от якщо вона остаточно затверділа, ацетон вже не допоможе. Крім поверхонь, від піни може забитися та інструмент, за допомогою якого її заливають. Какпромить пістолет для піни, якщо засмічено «дуло»? Для цього потрібно придбати балон з очисником, помістити його на місце балона з піною і прочистити «дуло» пістолета, натиснувши на рукоятку кілька разів.

 • . 3

  Засохлу на поверхні піну можна видалити тільки механічним шляхом. Треба почекати, поки вона повністю схопиться, потім гострим ножем максимально зрізати піну до підстави, намагаючись при цьому не подряпати поверхню. Какстереть монтажну піну і її залишки, якщо ножем не вдалося прибрати все? Тут допоможе розчин під назвою Димексид — продається в аптеках, коричнева пляшечка з помаранчевою етикеткою. Для шкіри димексид шкідливий і слід уникати прямого контакту — а ще краще, прочитати інструкцію перед застосуванням і виконати заходи захисту, т. к. вдихати його теж не бажано. Димексид расмягчіт залишки піни, і їх можна буде просто стерти ганчірочкою.

 • . 4

  Перед тим, як двері очистити від піни, треба зрозуміти, яке в неї покриття. Якщо це металева і нефарбований двері, це сама ідеальна поверхня, з якою очистити монтажну піну простіше простого. Можна скористатися спеціальними засобами, типу Cosmofen, Фенозол; якщо двері пофарбовані, потрібно бути обережніше і стежити, щоб не відійшла фарба. Після відтирання піни з дерева хімічними засобами поверхню треба негайно промити мильнимм розчином, щоб не дати вбратися хімії в дерево.

 • . 5

  Чому піна застигає від попадання води, як у маленькому балоне уміщається такий обсяг піни і як виготовити монтажну піну? Справа в тому, що в балон заливають не саму піну, а речовини, з яких вона складається, в рідкому вигляді. З рідкого складу виходить піна при змішуванні і додаванні води. Таким чином, коли піна вилазить з балона під тиском, повітря, на який вона потрапляє, вже містить вологу — і вуаля, величезна купа піни, яка від вологи починає тверднути.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :