Як оцінити співробітника в кінці випробувального терміну?

як оцінити співробітника в кінці випробувального терміну?

Вам знадобиться
 • Оцінити співробітника
 • Привітати співробітника
 • Звільнити працівника за прогули
 • Написати доповідну на співробітника
 • Організувати співробітника
Інструкція
 • . 1

  Наприкінці випробувального терміну необхідно зрозуміти чи підходить компанії співробітник. Оцінити співробітника не складно, якщо в компанії є документ «План оцінки співробітників», в якому прописана система проміжної оцінки. Оцінка виконаної роботи може бути проставлена наставником, керівником або колегами шляхом голосування. Маючи подібний документ в компанії, співробітників відділу персоналу більше не буде мучити питання, як оцінити співробітника в кінці випробувального терміну.

 • . 2

  Після закінчення випробувального терміну можна подумати і про приємне, наприклад, як привітати співробітника з новим місцем роботи. Поздоровлення повинні бути нематеріальними. Наприклад, зібрати невелике зібрання, в рамках одного відділу, в якому працюватиме новий співробітник, коротко представити, розповісти про досягнення на попередній роботі, про освіту, кар’єрі і про успішне завершення випробувального терміну. Побажати подальшої плідної співпраці в даній компанії та спільних досягнення кращих результатів і познайомити з корпоративними цінностями компанії.

 • . 3

  На жаль не всі працівники бувають хорошими. При звільнення на випробувальному терміні співробітника необхідно попередити за 3 дні до звільнення письмово. При цьому всі факти прогулів повинні бути документально зафіксовані, від керівника доповідна про прогул, від співробітника пояснювальна записка про причини прогулу, а також складено акт про прогул, випущений наказ про дисциплінарне стягнення. При правильно оформлених документах питання як звільнити співробітника за прогули більше не буде головним болем компанії.

 • . 4

  Розглянемо написання доповідної. У ній має бути присутня інформація про те, кому адресована, і від кого із зазначенням посад. Нижче пишеться назва документа і під назвою коротко викладається суть інциденту, що послужив приводом написання цієї записки з вказівку проступку, прізвищ винних, датами і причиною, чому ці дії вважає автор неправомірними. З цими короткими поясненнями не повинно виникнути питання, як написати доповідну на співробітника.

 • . 5

  Для проходження випробувального терміну і співробітнику і компанії необхідно мати положення про адаптацію нових співробітників. У положенні має бути прописано, як організувати співробітника в період випробувального терміну, вказати критерії ефективності, схему плану роботи співробітника, зустрічей з безпосереднім керівником, процедуру призначення наставника і правила атестації співробітника в кінці випробувального терміну. Бажаємо успішного проходження випробувального терміну в компанії мрії і отримання більшого задоволення від роботи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :