Як оцінювати ЄДІ з суспільствознавства?

як оцінювати єді з суспільствознавства ?

Вам знадобиться
 • Знання
 • Бланк ЄДІ
Інструкція
 • . 1

  Обществознание викладається в школах і є основою для грамотної життя майбутніх дорослих людей. Якщо людина не збирається пов’язувати своє життя з державним апаратом, будівництвом держави, то він все одно повинен знати, яким чином змінюється політична система, на чому вона грунтується, як діють основні механізми. У свою чергу критерій оцінки ЄДІ з суспільствознавства складається із загальних теоретичних і практичних знань. Абітурієнт відповідає на найрізноманітніші питання про життя держави і суспільства в цілому. Після чого, підводиться загальний результат про кількість правильних відповідей на дане питання. Від цього залежатиме загальний коефіцієнт завдання. І, чим більше людина відповідає на це питання, тим менше буде коштувати завдання. Відповідно, така схема працює і у зворотному напрямку. Тому дуже важливим фактором є загальний відсоток відповіли правильно на запропоноване завдання.

 • . 2

  Крім цього, закладається спеціальний коефіцієнт на складність завдання від самих творців. Відсоток правильно відповіли, після цього буде впливати на вартість цього завдання тільки десь відсотків на 30. Тому, краще всього відповідати на завдання ЄДІ правильно. До того ж, суспільствознавство не самий складний предмет з усіх. Математика або інші точні науки йдуть набагато складніше у абітурієнтів. ЄДІ з суспільствознавства все одно залишається одним з найпопулярніших у майбутніх студентів. Оцінюються і перевіряються всі ЄДІ однаково — на комп’ютері, крім частини С. Частина С, яка передбачає письмове завдання на задану тему, з конкретним рішенням практичної задачі, із застосуванням знань по досліджуваному предмету, перевіряється суб’єктивно людиною. Природно, коли присутня суб’єктивізм, можливі деякі розбіжності з приводу оцінки завдання. Але в більшості своїй випадків, апеляції не надходять, а якщо і надходять, то за дуже спірних питань. Наприклад, коли абітурієнт не може просто і зрозуміло викласти свої думки. Формулює їх настільки складно, що зрозуміти хід його думок часто дуже складно.

 • . 3

  Звичайно ж, фахівці з інституту контролю знань готові до всього, в тому числі і до найцікавіших відповідям абітурієнтів, але найкраще, свої думки викладати чітко і ясно, щоб потім не було зайвих питань ні у комісії, ні у вступників. Більшість апеляцій, поданих на рішення приймаються комісій, були некоректними, тому в більшості випадків, вони були відхилені. Співробітники в структурі контролю знань мають достатньо кваліфікації, відмінну підготовку, можуть легко відповідати за прийняті ними рішення. Природно, кожен з них є людиною, яка не застрахований від помилок. Як оцінюється ЄДІ з суспільствознавства? Він не відрізняється від інших предметів. Суспільствознавство — важливий предмет у системі предметів вивчення в середній школі. Оцінюється ЄДІ автоматично і на машинах. Бланки пропускаються через спеціальний апарат. Даний апарат має можливість читання тільки чорного кольору. Тому кожен абітурієнт зобов’язаний писати вступні іспити чорною ручкою.

 • . 4

  Якість перевірки гарантується комісією з проведення вступних іспитів до ВНЗ. У деяких випадках передбачається подача апеляції і на завдання в частинах А і В. Всі завдання перевіряються і складаються заздалегідь, але і бувають рідкісні випадки, коли і там зустрічаються помилка. У такому випадку, завдання вважається вирішеним усіма абітурієнтами та зараховується всім з максимальним балом, раз вже комісія з проведення вступних іспитів до ВНЗ робить помилки. Суспільствознавство — важливий предмет, який з кожним роком здає всі велика кількість молодих людей. Для того, щоб вдало його здати необхідно мати відмінну підготовку, читати додаткову літературу, постійно брати участь в олімпіадах та конференціях. Тоді є шанс стати студентом одного з найпрестижніших ВНЗ за однією з найпрестижніших спеціальностей. Важливо пам’ятати, що люди такої професії завжди будуть затребувані на ринку праці Завжди з гуманітарних спеціальностей очікується великий конкурс. Це говорить про те, що надійдуть тільки найкращі хлопці, з найкращого підготовкою

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :