Як одружити на собі Овна: поради астролога

як одружити на собі овна : поради астролога

Вам знадобиться
 • Жінка
 • Чоловік-Овен
 • План зваблювання
Інструкція
 • . 1

  Овен — перший вогненний знак. Чоловік-Овен незалежний, імпульсивний, активний. Привертають його жінки також активні, щирі, оптимістичні, щедрі на похвалу. Отже, чоловік-Овен піде за жінкою пристрасної, жіночною, романтичною, впевненою в собі і здатною дивувати. Як одружити на собі Овна? Головне — не піддатися йому відразу, іноді відмовляти у зустрічах, щоб він у цей час думав про його пасії. Одружити Овна на собі легше, коли роман в повному розквіті, тоді він окрилений, захоплений почуттями і здатний на багато що.

 • . 2

  Для того щоб розлучитися з Овном по-доброму, слід висміювати всі його ідеї, але не грубо, а як з маленькою дитиною, заохочувально. Овен втече сам якщо: опікати його цілодобово; вселяти йому, що він не здатний на самостійні вчинки; по-частіше критикувати його і проявляти наполегливу турботу про здоров’я. Ні в якому разі не робити нічого нового в житті або в побуті. Але не можна перегинати палицю, Овен запальний і в разі чого, може не стримати себе. Ось як кинути Овна легко і без особливих втрат.

 • . 3

  Розлюбити Овна складно, тому що у нього є шарм, який довго буде застеляти очі жінці, закоханої в нього. А вже якщо Овен перший пішов з відносин, то жінка довго буде плакати і чекати його біля вікна, а він, безсердечний, зануриться в свої ідеї або навіть в нову любов з головою. Він не зрозуміє, чому жінка плаче, та й не захоче зрозуміти — у нього просто не буде на це часу. Але варто подивитися його в справі і побачити його з боку — він покаже себе жадібним, агресивним і непослідовним. Остання порада підкаже, як розлюбити Овна.

 • . 4

  Жити разом з Овном нелегко: він ніколи не потерпить сумнівів у його чоловічих функціях і чоловічих якостях. Жінка поруч з Овном не повинна себе вести по-чоловічому, брутально, їй необхідно бути жіночною. Ні в якому разі не можна командувати в родині, самостверджуватися за його рахунок. Ну і Овна можна надмірно опікати, адже він любить відчувати себе самостійним. Виходить, що питання про те, як ужитися з Овном, складний, але, дотримуючись наведених вище порад, життя з ним може перетвориться на рай, вируючий подіями та емоціями.

 • . 5

  Привернути увагу Овна складно, у своїх турботах він може і не помітити жінку, імпонуючу йому. Для того щоб бути поміченою, потрібно скласти план зваблювання. У бесіді слід брати участь нарівні з ним, показати свою енергійність, оптимістичність. Добре б відразу з легкістю пуститься з ним в авантюру. Але ні в якому разі не дати завоювати себе відразу, він — мисливець, якому треба розставляти пастки, завойовуючи жінку поступово. Отже, як привернути увагу Овна? Легко, просто треба бути жінкою у всіх її проявах, але жінкою активної!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :