Як одягати нашийник на кішку: любителям тварин

як одягати нашийник на кішку : любителям тварин

Вам знадобиться
 • Неквапливість
 • Бережна
 • Зручність нашийника
Інструкція
 • . 1

  Багато чого залежить від породи. Деякі кішки ні за що не дозволять себе приручити — такі кішки по-справжньому гуляють самі по собі, будь-яка спроба обмежити їх у свободі викликає агресію і образу. Однак, є породи, за характером і звичкам більше нагадує собак. Їм не вистачає домашнього простору задушливій квартири, їм хочеться бігати по свіжому повітрю.

 • . 2

  Щоб не втратити волохатого друга, потрібно знати, як одягати нашийник на кішку правильно. Найголовніше — це не придушити тварина, не створювати тиску і зайвого дискомфорту. Ніколи не потрібно відразу чіпляти до абияк зачеплення нашийника поводок — кішка почне нервувати, і буде всіма силами противитися ходіння в незнайомій для себе збруї.

 • . 3

  Швидше за все з першого разу кішці не сподобається вдягання нашийника, тому потрібно привчати її поступово, одягаючи нашийник кожен день і збільшуючи час його носіння. Процес звикання до того, як одягати нашийник, для тварини може зайняти приблизно 1 — 2 місяця. Якщо кішка вже не лякається, що не шипить і не гарчить при одяганні нашийника, це означає, що все зроблено вірно і можна привчати звіра до вигулювання на повідку.

 • . 4

  Повідець повинен бути не дуже довгим — достатньою довжиною буде 3 метра. Його потрібно надійно закріплювати на нашийник, щоб кішка не втекла і не піддала себе непотрібним вуличним небезпекам. На прогулянці потрібно давати тварині максимум свободи — не підпускаючи тільки у відверто небезпечні місця. Також не варто запускати кішку в густі кущі — дрібні кровоссальні комахи, в тому числі і кліщі, можуть загрожувати здоров’ю вихованця.

 • . 5

  Тепер, до того, що краще — купити нашийник, або дізнатися, як зробити нашийник? Купити нашийник, звичайно, набагато простіше — зоомагазини представляють широкий вибір нашийників для кішок — у тому числі і додатковими лямками, щоб кішка не змогла скинути основний нашийник. Однак, іноді стандартні розміри нашийників, хоч вони зазвичай і налаштовуються, не підходять до конкретного тварині, і тоді виникає проблема того, як зробити своїми руками нашийник так, щоб і тварині і його господареві було зручно.

 • . 6

  Почати виготовлення нашийника потрібно з походу в магазин і з покупки всіх необхідних підручних матеріалів. Можна вирізати нашийник зі шкіри, але тільки з дуже м’якої, щоб не травмувати тварину, уникнути натирання. Потрібно вирізати смужку, шириною в 1 — 1, 5 см і довжиною на 3 — 5 см більше діаметру шиї тварини. Застібку найпростіше взяти про старих годин, і приробити до одного з кінців смужки. Наприкінці — проробити дірочку для застібання. Котячий нашийник — це хороший спосіб вигулювання свого домашнього вихованця, не обмежуючи його свободу, але з запобіганням ризику для його життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :