Як одягнутися на весілля свідкові?

як одягнутися на весілля свідкові?

Вам знадобиться
 • Коктейльне плаття пастельних тонів
 • Зручні туфлі
 • Сумочка
 • Квіткова бутоньєрка
Інструкція
 • . 1

  Наряд дружки не повинен бути в тон сукні нареченої. Це поганий тон. Тому відразу покиньте всі наряди білого кольору. Накладено табу і на чорний колір. Найкращий варіант — це кольорове плаття, виконане в спокійних пастельних тонах.

 • . 2

  Якщо весілля, на якій ви будете свідком, тематична, то наряд повинен відповідати дрес-коду. Вибираючи фасон сукні, подумайте про те, що він повинен бути максимально зручним. Якщо ви хочете одягатися в довгу сукню, чи зможете ви пробути в ньому весь день, починаючи від викупу нареченої і реєстрації шлюбу, закінчуючи святкуванням торжества? За етикетом вважається, що довгі сукні в підлогу можна носити на заходи, які проходять після 6 годин. Тому довге плаття підійде в тому випадку, якщо реєстрація шлюбу вашої подруги призначена на вечірній час. Оптимальним рішенням може стати коктейльне плаття. Такий фасон дуже зручний, адже більшу частину дня вам доведеться провести на ногах, і буде ніколи стежити за підлогами сукні, щоб вони не забруднилися і не втратили свій вигляд.

 • . 3

  Можливо наявність декольте в вбранні свідка. Але не забувайте, що чим коротше наряд, тим сильніше повинен бути закритий верх сукні. Знову ж, враховуйте те, що ви будете веселити і розважати гостей, як свідок, тому воно не може бути занадто відкритим і незручним. Або гості запам’ятають весілля завдяки вашому декольте, навряд чи наречена такому зрадіє.

 • . 4

  Важливий і вибір взуття. Навіть якщо ви любите туфлі на високих підборах, в цей день від них варто відмовитися. До вечора ваші ноги втомляться. Вибирайте туфлі на невисокому каблуці, або балетки які будуть якщо виглядати якщо вже і не ефектно, то цілком елегантно і красиво, а найголовніше — вони будуть зручними. Обов’язковою аксесуаром для свідків повинна стати сумочка, яка стане паличкою-виручалочкою для вас і вашої подруги. У ній обов’язково повинні бути різні дрібниці, які можуть знадобитися — хустку, туш, дзеркальце, запасні колготки і багато іншого. І головний аксесуар — це стрічка свідка. Але від неї можна відмовитися, як від пережитку радянського минулого, привабливішим буде виглядати квіткова бутоньєрка або браслет на руці.

 • . 5

  Щасливого участі у весіллі, маси приємних емоцій!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :