Як одягти нашийник на кролика?

як одягти нашийник на кролика ?

Вам знадобиться
 • Кролик
 • Нашийник
Інструкція
 • . 1

  Кролик. Домашні кролики — вихованці користуються популярністю. У літній сезон багато хто воліє своїх улюбленців вигулювати на вулиці. Для цього потрібен нашийник.

 • . 2

  Нашийник. Необхідно перевірити, як нашийник сидить на тварині: він не повинен бути дуже тугим. Палець потрібно просунути між нашийником і Кролікова шиєю — він повинен проходити. Другий ремінець пропустити під животом тваринного і застебнути його. Ось як одягнути нашийник на кролика. А ось з цуценям все по іншому. Привчати до нашийника варто з двомісячного віку. Носити нашийник для цуценяти звичайно неприродно. Він його дратує, щеня намагається його зняти задньою лапою. Потрібно просто відволікти малюка від непотрібного дії ласощами або грою. Одягати нашийник краще перед прогулянкою. У собачому свідомості даний підхід закріплює сигнал до отримання майбутнього задоволення.

 • . 3

  З плином часу малюк буде сам голову підставляти. Тепер зрозуміло, як привчити цуценя до нашийника. Питання вибору нашийника також є важливим. Нашийник вважається обов’язковим аксесуаром для будь-якої тварини, якому доводиться жити в умовах міста. Рекомендується купувати даний товар в спеціалізованих зоомагазинах. Ні в якому разі нашийник не повинен здавлювати шию тварини або ж бути навпаки, дуже вільним. Його розмір відповідає вигляду породи тварини. Дотримуючись всі ці моменти, можна зрозуміти, як підібрати нашийник. Тепер варто розібратися в тому, як привчити вже дорослу собаку до нашийника.

 • . 4

  Адже не всі люди беруть вихованців щенячьего віку. Тут потрібно тільки наполегливість і терпіння. Варто звернутися до кінологам — вони допоможуть з рекомендаціями. На початку варто постаратися частіше гуляти з собакою. Перші рази на шлеї разом з повідцем, а в нашийнику вже потім. Собаки розуміють швидко, що можна робити, а що ні. Тут потрібно тільки не перестаратися, щоб на початку не залякати собаку і зрозуміти, як привчити собаку до нашийника. Також багатьох цікавить, як користуватися блошиним нашийником. Нашийник обов’язково повинен торкатися тваринної шерсті, або ж препарат від бліх діяти не зможе.

 • . 5

  Його не потрібно «вивітрювати», через це дія нашийника може істотно знизитися. У процесі використання блошиного нашийника майже не буває поганих фіналів (отруєнь), в рази частіше — місцева реакція або алергія. Нашийник руками бажано не чіпати, а якщо трапилося, то вимити руки. А ось, як одягнути нашийник від бліх, адже він такий неприємний?! І не тільки для людей, а й для тварин теж. Як правило, після покупки такого виду нашийника, потрібно заглянути в коробку, в якій обов’язково буде знаходитися інструкція. Чітке дотримання всіма пунктами інструкції призведе до формування швидкого вміння одягати на тварин нашийники від бліх і надалі отримати їх ефективне використання. Навчитися можна всьому, навіть найважчого, просто було б бажання!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :