Як одягти нашийник від бліх на кота?

як одягти нашийник від бліх на кота?

Вам знадобиться
 • Кіт або кішка
 • Протиблошині нашийник
Інструкція
 • . 1

  Блохи та інші ектопаразити є переносниками різних інфекційних захворювань, у тому числі загрозливих навіть життя тварини. Найпростіший спосіб убезпечити здоров’я домашнього вихованця — одягнути нашийник від бліх.

 • . 2

  протиблошині нашийник являє собою звичайний нашийник, виконаний з синтетичного матеріалу, просоченого лікарським препаратом, покликаним відлякувати ектопаразитів. Зазвичай він чорного кольору, але бувають і різнокольорові варіанти. Довжину нашийника можна регулювати — можна один і той же нашийник одягнути на кролика, і на кішку, і на цуценя.

 • . 3

  Важливо враховувати, що препарат, який міститься в нашийнику, токсичний не лише для бліх, але і впливає також на самих тварин. Не варто купувати занадто дешеві нашийники — часто на них розвивається шкірна алергія, випадає шерсть, з’являються болячки. Хороші нашийники можна носити по кілька місяців без шкоди здоров’ю тварини. Щоб привчити цуценя до нашийника, слід спочатку одягати його на кілька

 • . 4

  Щоб привчити цуценя до нашийника, слід спочатку одягати його на кілька хвилин, потім знімати, зробити з цієї процедури веселу гру. Не варто смикати за нашийник, щеня може сприйняти це за покарання і буде активно заперечувати проти нашийника в майбутньому. Не потрібно туго затягувати нашийник на шиї, щоб не порушувати процес дихання, і щоб він не натер шкіру.

 • . 5

  Продавець в зоомагазині розповість, як правильно підібрати нашийник до кожної конкретної собаці. Крім матеріалу, з якого виготовлений нашийник, слід звернути увагу на якість фурнітури — заклепок, карабінів. Зараз у продажу представлені нашийники на будь-який смак — текстильні з вишивкою і намистинами, шкіряні з заклепками, нашийники-ланцюжка.

 • . 6

  Якщо заводчик не подбав про виховання цуценят, то обов’язок привчити собаку до нашийника переходить до власника. Одночасно можна одягати і робочий нашийник, і проти бліх. Слід стежити, щоб нашийники не доставляли незручностей собаці, що не натирали шкіру і шерсть під ними. Здоров’я та благополуччя домашніх тварин прямо залежать від турбот їх власника, тому зміст їх вимагає багато знань, уваги і витрат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :