Як одягти сережки дівчинці?

як одягти сережки дівчинці?

Вам знадобиться
 • 2 гвоздика-штифта
 • 2 великі намистини
 • 2 шпильки для виготовлення біжутерії
 • Маленькі плоскогубці
 • Дужки зі старих сережок
Інструкція
 • . 1

  Щоб сережки вийшли ефектними, необхідно підібрати дуже красиві намистини. Зовнішній вигляд сережок залежатиме саме від них. Можна вибрати намистини з скла, пластику, дерева, але найкраще, звичайно, будуть виглядати намистини з натурального каменю. У дизайні сережок ручної роботи не існує яких-небудь строгих правил, проте все ж слід підбирати фурнітуру і намистини так, щоб вони поєднувалися один з одним за кольором. Крім того, варто взяти саме дужки зі старих сережок, так як одягнути сережки в цьому випадку буде простіше. Звичайно, якщо таких дужок немає, то можна придбати швензи в магазині.

 • . 2

  На біжутерний гвоздик потрібно нанизати намистину, після чого гвоздик загнути. Якщо довжина гвоздика перевищує 6 — 7 мм, треба вкоротити його до цієї довжини. Після цього за допомогою круглогубцев необхідно закрутити кінчик гвоздика, створивши таким чином кругле вушко. Наступну намистину слід нанизати на шпильку. За допомогою одного простого секрету можна дізнатися, як зробити сережки своїми руками схожими на магазинні. Про що мова? Вушко шпильки можна підрізати і зробити трохи менше (якщо це необхідно) за допомогою круглогубцев, тоді сережка буде більш витонченою. Таким же способом необхідно загнути шпильку, зробити вушко і з’єднати вушко гвоздика з вушком шпильки, таким чином поєднуючи дві намистини.

 • . 3

  Якщо використовуються дужки від старих сережок, то їх треба просто приєднати до готової конструкції. Якщо ж були обрані швензи, то їх можна додатково прикрасити. Швензи потрібно розігнути, зняти з неї пружину і нанизати кілька бісеринок під колір намистин. Після цього назад загнути. Якщо все зроблено правильно, то залишиться тільки одна проблема: як зняти сережку з маленької модниці, і забрати вподобане виріб.

 • . 4

  Крім того, можна зробити трохи інший варіант також із застосуванням бісеру. Для цього береться велика намистина, яка розміщується внизу на гвоздиці. До нього прикріплюється шпилька з нанизаної бісеринкою. До цієї шпильці кріпиться наступна також з бісеринкою, і так далі, поки сережки не досягнуть потрібної довжини. Після цього до останньої шпильці прикріплюється дужка або швенза.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :