Як оформити аліменти без розлучення: обов’язки подружжя

як оформити аліменти без розлучення : обов'язки подружжя

Вам знадобиться
 • Позов до суду
 • Заява на аліменти
Інструкція
 • . 1

  Як оформити аліменти без розлучення: обов’язки подружжя. Оформлення аліментів, будучи в шлюбі відбувається на добровільній основі. Загалом, то процедура особливо нічим не відрізняється від тієї, коли потрібні аліменти при розлученні. Враховуючи те, що багато жінок не мають фінансової можливості подати позовну заяву до суду про виплату аліментів, цю процедуру можна виконати і без офіційного розлучення. Кожна жінка в нашій країні повинна знати, як оформити аліменти без розлучення, так як ситуації бувають зовсім різні, і ніхто не застрахований від неприємностей.

 • . 2

  Подібні стягнення від одного з подружжя можна вимагати не тільки у випадку неофіційного розлучення, а також в тій ситуації, коли один з батьків не виконує свої батьківські обов’язки або хтось з подружжя не працездатний. У разі мирної угоди подружжя може самостійно обумовити суму, яка буде, виплачується. Якщо такої угоди немає, то законодавчо покладається 25% від загального доходу.

 • . 3

  Кожен з батьків у подібній ситуації замислюється, як сказати дитині про розлучення? Але не варто цього робити на підвищених тонах і дорікаючи другого батька. Подібна новина може травмувати психіку чада досить серйозно. Все необхідно робити спокійно навіть у разі «війни» зі своїм чоловіком. Необхідно пам’ятати, що для дитини найголовніше — це його батьки і в його розумінні вони завжди будуть хорошими. Не варто з самого дитинства валити уявлення вашої дитини про щасливе і люблячої сім’ї.

 • . 4

  За статистикою останнім часом практично кожна сімейна пара замислюється про те, як оформити розлучення. В Україні достатньо простий процес розірвання шлюбу. Якщо в сім’ї немає дитини, то цей процес займає мало часу і проводиться у відділенні РАГСу. Якщо ж у сім’ї присутній дитина і є майнові претензії до партнера, то така позовна заява розглядається тільки в судовому порядку. Заяву до суду про розірвання шлюбу можна подавати як спільно, за спільним рішенням, так і самостійно. У разі якщо один з партнерів не згоден на розлучення, то він відкладається на деякий час.

 • . 5

  Для того щоб знати як прискорити розлучення необхідно звернеться до фахівця. Але є невеликі тонкощі, які самостійно допоможуть у цій справі. По перше не варто в одній заяві поєднувати розлучення і поділ майна, так як дільба нажитого займає багато часу, а розірвання шлюбу буде паралельно розглядатися з поділом нажитого і вирок виноситься одночасно з усіх питань. По друге можна домовитися заздалегідь з чоловіком про те, щоб не було ніяких перешкод і всі сторони погодилися відразу ж на розлучення.

 • . 6

  Як відновити свідоцтво про розлучення? Це досить просто. У разі втрати документа необхідно звернеться в суд, в якому відбувався процес розлучення і взяти копію свідоцтва. Потім з цією копією звернеться в ЗАГС, в якому і видадуть дублікат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :