Як оформити букет своїми руками? Як зібрати красиво букет?

як оформити букет своїми руками ? як зібрати красиво букет?

Вам знадобиться
 • Живі квіти
 • Целофан
Інструкція
 • . 1

  Букет із свіжих троянд завжди доречний для коханої людини, це знак вдячності і подяки. Дарувати квіткові букети можна в якості подяки: батькам, вчителям, наставникам, адже букет з квітів — це універсальний спосіб повідати про свої почуття. Як оформити букет з троянд своїми руками? Букет повинен складатися з непарної кількості квітів, краще всього зробити букет з трьох або п’яти квіток. Рози найкраще загорнути в прозорий целофан без додаткових, і непотрібних прикрас. Рози краще не поєднувати з іншими квітами цей благородний квітка сам по собі досконалість, яке можна зіпсувати наявністю інших кольорів. Для букета краще всього вибирати квітки на довгій ніжці, з обрізаними краями, мляві квіти не підійдуть.

 • . 2

  Оформлення букетів з живих квітів своїми руками, незважаючи на всю позірну легкість, має кілька правил. Оформляючи букет, краще не перестаратися з різними блискітками та іншими штучними прикрасами для квітів. Не слід додавати в букет всі наявні під рукою квіти. Принцип — «кашу маслом не зіпсуєш» тут не доречний.

 • . 3

  Оформлення букета можна різноманітної декоративною зеленню, гілочками сухостою, а також маленькими дрібними квітками. Краще не використовувати вульгарні пластикові стрічки, обмежившись натуральними елементами декору, які вигідно підкреслять достоїнства живих квітів.

 • . 4

  Не потрібно обмежуватися класичними букетами, прикраса з квітів стане прекрасним доповненням інтер’єру, весільного столу, дитячого свята. Традиційний жіночий український вінок з квітів також є варіантом такої прикраси. З квітів роблять цілі скульптури, техніка їх створення наступна: на каркас певної форми поміщаються квіти відповідного забарвлення і форми.

 • . 5

  Квіти необхідно купувати тільки в надійних продавців, інакше можна придбати не тільки дефектний товар, а й переносник отруйних речовин, адже невідомо які добрива застосовували для вирощування квітки. Перш ніж скласти букет, потрібно визначитися з необхідною палітрою кольорів і основними кольорами, ними можуть стати троянди, лілії або іриси. Надзвичайно красиво виглядають букети, складені з квітів одного відтінку, колір буде однаковим, проте, розмір пелюсток і фактура досить різними.

 • . 6

  Для складання різних букетів та інших квіткових прикрас, найкраще підійдуть живі квіти, треба вибирати квіти, стійкі до зберігання. Квіти найкраще зберігати у свіжій воді, з додаванням кількох таблеток аспірину, яка продовжить їм життя.

 • . 7

  За допомогою квіткових букетів можна розповісти іншій людині про свої почуття, зізнатися в коханні, висловити вдячність, попросити вибачення і т. д. Складанням таких букетів займається флористика, освоїти її ази може кожен. Традиція дарувати букети не померла і в наш час, нові сорти квітів дозволяють створювати досі небачені шедеври, що прикрашають наше життя. Створити букет може кожен, адже купівля квітів у будь-який час року перестала бути проблемою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :