Як оформити дачу у власність?

як оформити дачу у власність ?

Вам знадобиться
 • Спеціаліст з нерухомості
 • Пакет документів
 • Кадастровий план
Інструкція
 • . 1

  Багато любителів заміського відпочинку не є власниками землі або будинку, що побудований на дачній ділянці. Але згідно законодавства на них потрібно оформити право власності. Фахівці рекомендують займатися підписанням документів одночасно і для дачного будиночка і на сам ділянку, адже робиться це в одних і тих же організаціях. Але як це зробити з найменшими витратами сил і часу? Спеціаліст з нерухомості. Найкращий спосіб оформлення — через службу, що займається даними питаннями. Внісши певну суму грошей, можна позбавити себе від вивчення тонкощів російського законодавства і ходіння по численних інстанціях. У агента з нерухомості можна дізнатися, як оформити дачу у власність та які папери для цього знадобляться.

 • . 2

  Пакет необхідних документів. Ця папка подається в Росреєстрацію. Там же потрібно написати заяву про те, щоб володіння заявника занесли до державного реєстру. Для цього знадобляться такі документи: паспорт громадянина та його ксерокопія, декларація про будівництво заміського будинку (гаража, сараю, лазні, літньої кухні, якщо такі є), договір купівлі-продажу ділянки, акт про надання землі або свідоцтво про спадкування, квитанція про оплату мита. Зазвичай оформлення права власності проходить швидко, проте в разі порушення норм і правил будівництва можуть виникнути проблеми, пов’язані з недотриманням мінімально допустимих відстаней. Про них повинні вказати фахівці на консультації про те, як оформити дачу у власність. В даному випадку потрібно позбутися від порушень, пересунувши споруди або визнавши їх «тимчасовими будівлями».

 • . 3

  Кадастровий план. Це документ, що вимагає особливої уваги. Раніше межування ділянок не було обов’язковою, але тепер його робити потрібно. Тільки після цієї процедури землю поставлять на кадастровий облік. Для цього в спеціалізовану організацію здається історія ділянки (довідка, що підтверджує право користування). Якщо при обмірі буде виявлено, що площа, зазначена в документі, не відповідає реальній, то його замінять на новий, де напишуть актуальні розміри землі. Після підготовки межової справи в кадастровому центрі за місцем знаходження ділянки можна запросити план. Приблизно так виглядає порядок оформлення права власності на дачу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :