Як оформити дачу?

як оформити дачу?

Вам знадобиться
 • Документація: декларація, бланки і тд
 • Довідка-постанову про адресу ділянки
 • Паспорт і заява
Інструкція
 • . 1

  Якихось двадцять років тому ділянки в дачних селищах виділялися майбутнім власникам на основі юридичних положень радянських органів дачного управління. Тепер же, з розвитком капіталістичного суспільства, правила гри на дачній ринку нерухомості радикально змінилися.

 • . 2

  Тепер ці положення, так само як і видані власникам дач свідоцтва про право користування, є недійсними, що не правовстановлюючими і нічого не можуть змінити. У підсумку в умовах нових правил дачний власник не міг здійснити операцію купівлі-продажу, не міг подарувати дачу, не міг передати у спадок.

 • . 3

  Як оформити дачу в умовах дії нових положень? Незважаючи на дію правової колізії, коли дачники виявилися, немов зв’язаними по руках і ногах, стали робитися спроби створення ефективних і сучасних інструментів, що дозволяють здійснювати угоди, передавати нерухомість у спадок або укладати договір дарування.

 • . 4

  Але, оскільки механізм ще не налагоджений, власникам дачних ділянок доводиться пройти через «лабіринт мінотавра» в казенних закладах. За оцінками деяких ріелторів, потрібно відвідати п’ятнадцять-сімнадцять різних інстанцій. А з 2006 року тепер діє відомий закон № 93-Ф 3.

 • . 5

  Як приватизувати дачу? Мабуть, в 2013 році можна, хоч і не без клопоту, витрат і хвилювань, в цілком прийнятні терміни оформити дачну ділянку в свою власність. Це не може не радувати. Проходження певним алгоритмом дозволить досить швидко опанувати механізмом приватизації дачної власності.

 • . 6

  Отже, якщо людина, що бажає отримати ділянку у власність, входить в СМТ та інші типи даних і садівничих об’єднань, то потрібно спершу узгодити з головою товариства питання про довідці-постанові про адресу ділянки. Голова зобов’язаний видати вам, крім цієї довідки, спеціальний документ про те, що межі ділянки узгоджені з іншими ділянками.

 • . 7

  Як оформити дачу у власність? Треба взяти два документа, перелічених у пункті 3, паспорт, заяву про присвоєння адреси та відвідати районну інстанцію чи селищна рада. Перш ніж дача перейде у власність, потрібно зареєструватися в регіональному органі кадастрової палати. Там видадуть документ — кадастровий паспорт. Потім, отримавши пакет документів, можна вирушати на реєстрацію. Таким чином і проходить оформлення дачної ділянки у власність.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :