Як оформити диплом?

як оформити диплом?

Вам знадобиться
 • Норми
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Диплом повинен писатися на шрифті Times New Roman в 14-му розмірі. Між рядками бажано встановлювати інтервал зі значенням 1, 5. Строго регулюються і розміри полів. Для того щоб верхній, нижній і лівий відступ виглядав красиво, встановлюють відстань 2 см. На правий — 1 см. Ці установки можна знайти в «Параметри сторінки» в меню документа.

 • . 2

  Всі сторінки слід пронумерувати (за винятком титульного листа). У редакторі є кілька способів нумерації. Як правило, інститути та університети позначають для своїх учнів, як оформити диплом і позначити номери його сторінок. Якщо це не зазначено, то цифру розміщують в кінці в центрі.

 • . 3

  Список літератури також складається відповідно до загальних вимог. Він може бути складений у двох варіантах: у алфавітній послідовності, а також у смислових блоках. Що з цього зручніше — вибирати тільки автору роботи. Спочатку пишеться прізвище автора, ініціали, назву книги, видавництво, рік випуску, кількість сторінок. Приклад того, як оформити диплом конкретно там, де використовується література: Сидоров А. М. Загадки єгипетських пірамід, Москва, Росмен, 1987, 456 с.

 • . 4

  Оформляти виноски слід або в кінці кожної сторінки, або після всієї роботи на окремо відведених аркушах. Важливо не тільки грамотно пронумерувати виноску, але і вказати номер сторінки, з якої була взята важлива інформація або цитата.

 • . 5

  На заголовному (титульному) аркуші позначають потрібні дані: найменування навчального закладу, ПІБ автора роботи, заголовок роботи, інформацію про наукового керівника, місце і дату захисту. Такі основні вимоги до оформлення дипломної роботи. Однак вони можуть періодично змінюватися за бажанням університету.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :