Як оформити дипломну роботу по ГОСТу?

як оформити дипломну роботу з госту?

Вам знадобиться
 • Копьютер
 • Microsoft Word
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Державний стандарт, існує не тільки в освіті, слово ГОСТ можна зустріти як на продуктах харчування, так і на будівельних матеріалу, це означає що майже всі матеріали, що випускаються на заводах фабриках повинні дотримуватися єдиного стандарту. Державний стандарт, що стосується оформлення дипломної роботи, підходить і для оформлення звітів і рефератів. Завдяки йому, школярі та студенти не задаються питанням, а як потрібно оформити звіт. Це свого роду загальний шаблон, відповідний для всіх наук і сфер діяльності.

 • . 2

  Оформлення дипломної роботи, заняття дуже відповідальне і в ньому дуже точно треба стежити за державним стандартом, щоб не виникало питань про те, як оформити дипломну роботу. Для початок треба знати, що оформлення звітів не сильно відрізняється від оформлення дипломного проекту, але все ж відмінності є. У нових дипломних роботах, присутні додаткові титульні листи, із зазначенням планів роботи і списку викладачів, перевіряючих дану роботу.

 • . 3

  Дані титульні листи, видаються університетом як шаблони. Вони не вписані в державні стандарт, так як є, персональними для кожного ВНЗ. Слідом за ними, йдуть характеристики від керівника дипломної роботи, як правило, написані від руки. У даній характеристиці повинна бути вказана рекомендована оцінка, виставлена керівником. На відміну від того, як написати дослідницьку роботу, написання дипломного проекту займає менше праці і часу, але дотримуватися державного стандарту, так само необхідно.

 • . 4

  Далі після характеристики керівника, слід декларація учня, написана від руки, вона, як правило, видається у вигляді шаблону, так само видається на кафедрі. Услід за декларацією йде анотація. Анотація цей короткий зміст про те, з чого складатиметься дана дипломна робота. Анотація зазвичай пишеться в розмірі трьохсот, п’ятисот символів і повинна бути перекладена англійською та рідною мовами. Далі йде зміст, який повинен бути укладена в стандартну рамку, так само створену державним стандартом.

 • . 5

  За змістом, можна легко визначити, як захистити дипломну роботу, досить дотримуватися плану виконання звіту. У рамці повинні бути розташовані імена всіх викладачів перевіряючих дану дипломну роботу, а так само ім’я студента і назва дипломної роботи. Зміст повинен складатися приблизно з двох або трьох сторінок А 4. Вся дипломна робота повинна бути в діапазоні від 80 до 200 сторінок, але зайво велика кількість сторінок не ознака гарного проекту дипломної роботи.

 • . 6

  Після змісту слід введення. Воно, як правило, складається з двох або трьох тисяч символів і в ньому має бути точно описано дію, що відбувається в звіті. Як і де буде використаний розроблений проект. Знаючи як написати дипломну роботу, її захист не складе особливих труднощів. Після введення починаються основні глави. Їх, як правило, буває від чотирьох до шести, але бувають і винятки. Першою йде опис предметної області. В не входить все, що стосується даного проекту, для чого і як він розроблявся.

 • . 7

  Потім йде аналіз і проектування. Зображення механізму проекту за допомогою діаграм. У третю главу входить реалізація. Четверта економічні підрахунки і п’ята керівництво користувача. Основні п’ять глав іноді доповнюють, але це вже залежить від самої дипломної роботи. Закінчення у всіх стандартне, висновок і список літератури. У порівнянні з звітами їх відмінність тільки в титульних аркушах і об’ємному вмісті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :