Як оформити дитячу виставку?

як оформити дитячу виставку?

Вам знадобиться
 • Відповідне приміщення
 • Ватман фарби, гуаш
 • Кольоровий папір, скотч, ножиці, клей
 • Повітряні кулі, фотографії дітей
 • Різні елементи декору
Інструкція
 • . 1

  Дитяча виставка — це завжди важлива подія. Від того, наскільки вдало ви вирішите питання «як оформити дитячу виставку», буде у багато залежатиме успіх вашого заходу і настрій гостей і учасників. Для початку придумайте назву вашої виставки. Воно повинно відображати тему виставки та залучати гостей. Постарайтеся оформити назва яскраво і оригінально. Це можуть бути літери у вигляді іграшок, або напис з повітряних куль. Пам’ятайте, напис повинен залучати, але не відволікати увагу гостей від самої виставки.

 • . 2

  Обов’язково виготовте барвистий плакат-оголошення, в якому ви повідомите про місце і час проведення виставки. Краще заготовити кілька таких постерів і розвісити їх в різних місцях. Приготуйте барвисті запрошення, які діти зможуть передати своїм батькам і близьким. Крім того, такі запрошення можуть бути відіслані представникам різних соціальних служб і працівника, в чиєму веденні знаходиться те чи інше дитячий заклад чи клуб.

 • . 3

  Постарайтеся створити єдиний стиль для всієї виставки. Обов’язково робіть на кожен експонат табличкою, де буде вказано автор, його вік, коли і з чого зроблена та чи інша робота, із застосуванням якої техніки. Всі написи повинні бути виконані в одному стилі. Наприклад, вдало виглядатиме яскравий великий шрифт на звичайній білому папері.

 • . 4

  Оформлення дитячої виставки вимагає фантазії і винахідливості. Прекрасно, якщо ви зможете розмістити на стінах фотографії дітей зі своїми роботами або в процесі їх створення. Це не тільки прикрасить вашу виставку, а й значно оживить і урізноманітнює її. Розташуйте всі експонати так, щоб вони не закривали і не перекривали один одного. Постарайтеся створювати з декількох робіт різного характеру композиції, так, щоб відвідувачі змогли познайомитися з кожним експонатом, розглянути його у всіх ракурсах.

 • . 5

  Буде чудово, якщо вашим відвідувачам допоможе оглянути виставку екскурсовод. Це може бути дорослий чи старший дитина. Для цього заздалегідь підготуйте інформацію, яка знадобитися екскурсоводу в роботі. Сам екскурсовод може постати в образі чарівника або зберігача скарбів, а може бути це буде веселий казковий персонаж. Все залежить від тематики та ідеї самої виставки.

 • . 6

  Підготуйте невелике частування для гостей. Це може бути чай, сік, цукерки і домашнє печиво. Можливо, вам вдасться замовити оригінальний торт, оформлення якого буде перегукуватися з темою виставки. Не зайвим буде красиво оформлена книга відгуків, де кожен гість може залишити свій відгук про побачене.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :