Як оформити додаток в рефераті?

як оформити додаток в рефераті ?

Вам знадобиться
 • MS Office
 • Матеріал
Інструкція
 • . 1

  Реферат — письмову доповідь, де зібрана і структурована інформація одного, двох або декількох джерел. Даний вид доповіді використовується повсюдно практично в усіх навчальних закладах, оскільки дозволяє як самому читачеві реферату краще освоїти матеріал, так і слухачам. Для того щоб реферат було успішно виконаний і зданий, необхідно дотримуватися певних вимог (не тільки за змістом, але і по оформленню), причому необхідно чітко розуміти, як оформити реферат.

 • . 2

  У додатку реферату зазвичай міститься інформація довідково-роз’яснювального характеру. Наприклад, додаток реферату по темі вивчення економіки регіону може включати в себе табличні дані економічних показників, графіки, що відображають динаміку зміни, і т. д. Визначення вмісту додатка увазі собою те, що потрібно з’ясувати, чи є необхідність у створенні цього додатка. Звичайно, для більш повного і точного розкриття інформації додаток завжди має місце бути.

 • . 3

  Так як оформляти додаток в рефераті можна різними способами, то необхідно виділяти різні вимоги. Структура може бути як в табличній формі — тоді в допомога знадобиться табличний редактор MS Excel, так і в графічній формі. У цьому випадку можна скористатися редакторами MS Visio, Paint і т. д. Крім того, таблиця повинна бути оформлена у відповідності зі стандартними вимогами до оформлення, тобто: — вирівнювання по ширині; — заголовок зверху таблиці. В разі того, якщо додаток — це графік, діаграма, малюнок, то тоді також потрібно оформляти по введених стандартам: — розміщення малюнка в центрі, або по всій ширині аркуша; — підпис (назва) малюнка розміщується знизу.

 • . 4

  Необхідно розуміти, що додаток — свого роду «помічник» для більш ясного розуміння матеріалу, відповідно, необхідно робити в рефераті (в обов’язковому порядку, інакше зміст може втратитися) посилання на цей додаток. Сам додаток завжди розміщується в кінці реферату — до списку використаних джерел літератури і після укладення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :