Як оформити доріжки на дачі?

як оформити доріжки на дачі ?

Вам знадобиться
 • Булижники
 • Плитка
 • Пластикові пляшки
 • Гравій
Інструкція
 • . 1

  Прагнення зробити свою ділянку красивішим притаманне, напевно, кожній людині. Однак часто люди зупиняються, так нічого і не зробивши, просто тому, що їм не вистачає поштовху — творчої ідеї, яку можна реалізувати. Для прикраси своєї ділянки можна скористатися різними матеріалами — використаними пластиковими пляшками, природними каменюками, гравієм, плиткою. Можна заздалегідь вибрати стиль, який хочеться реалізувати на ділянці.

 • . 2

  Оформлення дачі найкраще починати саме з доріжок, тому що вони повинні бути не тільки красивими, але і зручними. На ділянці завжди немов самі собою з’являються стежки. Не варто прокладати нові шляхи — ці спонтанні стежинки найчастіше знаходяться на найзручніших місцях. Достатньо тільки оформити їх, найпростіше — просипати піском і гравієм. Якщо по краю доріжок розмістити великі валуни і камені, то доріжка придбає закінчений вигляд.

 • . 3

  Оформлення доріжок на дачі пластиковими пляшками — простий і цікавий спосіб. Потрібно використовувати зрізані денця від пляшок, які буквально забиваються в землю доріжки. Якщо пляшки різного кольору, то можна викласти їх мозаїкою. Трохи складніше і більш трудомістке в плані матеріалу — декорування доріжок пробками від пластикових пляшок. Зате з їх допомогою можна створювати справжні мозаїчні картини. Можна забетонувати доріжки, оформивши їх край камінням і природним матеріалом, а після прокрас їх, надавши бетону вид плиток, крізь які проростає трава.

 • . 4

  Цікаво виглядає стара черепиця, великі плитки округлих форм, що імітують камінь. Для особливого ефекту можна між плитками висадити газонну траву. Можна викласти доріжку і круглими спилами від колод, але їх обов’язково спочатку обробляють спеціальними розчинами від вологи і комах, а розташовувати їх краще на дренажної подушці. Маючи на озброєнні кілька ідей набагато легше приступити до справи і прикрасити свою дачу на заздрість всім сусідам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :