Як оформити книжкову виставку?

як оформити книжкову виставку?

Вам знадобиться
 • Просторе приміщення
 • Книги
 • Стелажі, столи, оригінальні підставки
 • Поліграфічні матеріали для оформлення
 • Елементи декору
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб зрозуміти, як оформити книжкову виставку, визначитеся з темою вашої експозицією і вашою цільовою аудиторією. Варто чітко розуміти, що книжкова виставка, наприклад, присвячена Дню Перемоги, повинна відрізнятися від звичайної виставки новинок літератури.

 • . 2

  Заздалегідь підберіть відповідне для такого заходу приміщення. Воно повинно бути досить просторим і комфортним, що б відвідувачам експозиції було зручно знайомитися з представленими книгами та матеріалами. Загальне оформлення книжкової виставки має створювати неповторний образ і відповідати тематиці заходу. Постарайтеся створити атмосферу свята і комфорту одночасно.

 • . 3

  Продумайте про те, як ви будете розміщувати книги. Для цього можна використовувати стелажі, столи, незвичайні підставки. Наприклад, книги про море або морські пригоди можна розмістити на стелажі, який буде виконаний або задекорований у вигляді старовинного вітрильника або полиць в кабінеті морського капітана. А для представлення читачам новинок науково-технічної літератури можна використовувати лаконічні стелажі з металу.

 • . 4

  При розташуванні книг враховуйте розмір і колір обкладинки кожного екземпляра. Постарайтеся розставити книги так, що б кожна з них виділялася на тлі інших. Для цього можна чергувати книги великого розміру з книгами поменше, або розміщувати книги з яскравими, світлими обкладинками упереміш з тими, чиї обкладинки мають більш спокійні забарвлення. На стінах приміщення, де проходитиме виставка можна розвісити портрети авторів творів, які будуть представлені вашої експозиції. Забезпечите кожен портрет короткою біографією і невеликим списком найбільш популярних творів того чи іншого автора.

 • . 5

  Обов’язково подумайте про назву вашої виставки. Воно повинне бути яскравим, образним, але в теж час лаконічним і ємним. Назва повинна відображати тематику заходу, і покликане зацікавити потенційного гостя. Для оформлення виставки можна використовувати крилаті вирази, афоризми і просто цитати великих людей, які будуть перегукуватися із загальною темою експозиції.

 • . 6

  Уважно поставтеся до вибору колірної гами для оформлення книжкової виставки. Не варто використовувати надто кричущі відтінки або перевантажувати виставку великою кількістю фарб. Це відволіче увагу відвідувачів від самих книг, і зведе ефект виставки до нуля. Обов’язково заздалегідь виготовте оригінальні плакати-анонси, які допоможуть вам не тільки залучити відвідувачів, але і прикрасять вашу експозицію. Незайвими будуть і запрошення, які ви зможете розіслати або роздати всім бажаючим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :