Як оформити красиво дачну ділянку?

як оформити красиво дачну ділянку ?

Вам знадобиться
 • Квіти
 • Декоративний камінь
 • Клумба
Інструкція
 • . 1

  Щоб знати, як оформити дачну ділянку красиво, не обов’язково закінчувати спеціалізовані курси дизайнера, також немає необхідності витрачати значну кількість коштів. Часом можна використовувати для цієї мети підручні матеріали, незвичайним способом подразнень дерева, красиво розсаджені клумби квітів та інше. Головне тут — це акуратність. Якщо використовуються старі матеріали, то обов’язково потрібно їх ошкурить, заново фарбувати. Можна навіть спеціальним чином підібрати веселі кольори, які додадуть свій стиль ділянці, створять якесь настрій.

 • . 2

  У першу чергу слід ретельно продумати, чи будуть якось виділені доріжки. Це можуть бути невеликі клумби, з однаковим інтервалом розсаджені по краях стежок. Або ж декоративний бордюр. Самі доріжки можуть бути або укриті газоном, або піском, або в урбаністичному стилі — залиті бетоном. Що стосується огорожі, то з якого б матеріалу воно не було виготовлено, ніколи не завадять зростаючі по ньому в’юни. Особливо вигідно це буде виглядати на сітчастому паркані, перекриваючи видимість з вулиці на те, що відбувається близько дачного будинку.

 • . 3

  Оформити дачну ділянку в домашньому, затишному стилі можна, встановивши різьблену дерев’яну альтанку в одному з віддалених кутів ділянки. Якщо дачний кооператив досить розвинений і проведено електрику, можна організувати також і освітлення у альтанки. Просиджуючи там вечорами за цікавою книгою або в хорошій компанії, ніколи не доведеться шкодувати про витрачені на це зусиллях. Але замість альтанки можна встановити і широкі гойдалки під навісом. Красиво розсаджені клумби з квітами неподалік додадуть додаткового чарівності такій картині. Важливо правильно підібрати стилістичний напрямок клумб, відповідне тому напрямку, яке було підібрано для всієї ділянки.

 • . 4

  Зробити дачну ділянку красивим і оригінальним допоможуть клумби, які виготовлені з підручних матеріалів. Наприклад, стара тумба, заново пофарбована та оформлена розсаджених по ящиках квітами. Також підійде непотрібний стіл. А якщо є ванна, яку давно планували викинути, то її так само можна використовувати під клумбу. Потрібно лише наповнити її землею, красиво розсадити оригінальні квіти. А зовні можна обклеїти різнокольоровими шматочками битою плитки, яка залишилася від колишнього ремонту.

 • . 5

  Одним словом, облаштувати дачну ділянку насправді не складає особливих труднощів, якщо не лінуватися і задіяти фантазію. Однак не всі вважають за краще своїми руками майструвати клумби, або ж стежки на ділянці. Для любителів класичного стилю залишається надійний варіант — альпійські гірки, декоративний камінь, фонтани і керамічні статуетки. Якщо все це грамотно і гармонійно поєднати між собою, то поціновувачі естетики і прихильники певного стилю безсумнівно залишаться задоволені результатом. Що б не було зроблено для прикраси ділянки, це безсумнівно змінить у кращий бік його зовнішній вигляд.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :