Як оформити пенсію в Росії?

як оформити пенсію в росії ?

Вам знадобиться
 • Паспорт
 • Прописка
 • Громадянство
 • Трудова книжка
 • Трудовий стаж
Інструкція
 • . 1

  Все рано чи пізно приходять до питання про пенсії. У Росії оформлення пенсій проводиться через пенсійний фонд Російської Федерації. Відділення фонду знаходяться у всіх містах і районах країни. Щоб оформити пенсію, людина повинна звернутися до пенсійного фонду за місцем проживання в своєму регіоні.

 • . 2

  Пенсії оформляються з різних причин, тому є кілька видів пенсій, такі як: по інвалідності, по втрати годувальника, соціальна пенсія, трудова по старості, державна по старості та інші. У кожному випадку у людини повинні бути причини для отримання пенсії, тому в пенсійний фонд повинні бути надані документи, які підтверджують право на отримання цієї допомоги. Документи можуть подаватися самою людиною, а можуть бути подані через його представника. У даній статті хочеться розповісти про те, як оформляється трудова пенсія по старості. Отже, як оформити пенсію в Росії?

 • . 3

  Для того, щоб почати оформлення пенсії, необхідно звернутися до регіонального відділення пенсійного фонду. Звернення краще зробити приблизно за місяць до досягнення пенсійного віку. Прийшовши до пенсійного фонду, потрібно заповнити заяву в певній формі, вона має бути розглянута протягом десяти днів. Також необхідно з собою мати паспорт і трудову книжку. Щоб все пройшло вдало, заздалегідь потрібно переконатися, що у трудовій книжці всі дати і запису внесені вірно. Якщо щось не так, є час, щоб виправити або внести запис, яка відсутня (відсутню запис може внести роботодавець).

 • . 4

  Кожен майбутній пенсіонер хоче знати розмір своєї майбутньої пенсії. Щоб знати, як розрахувати коефіцієнт пенсії, потрібно взяти довідку про середньомісячний заробіток за 2000 — 2001 роки, або довідку про середньомісячний заробіток за будь-які шістдесят місяців поспіль, і, звичайно ж, калькулятор. Далі порахувати не важко, стажевий коефіцієнт складе 55% від середньомісячної заробітної плати. Якщо пенсіонер продовжує працювати або його стаж становить більше встановленого, коефіцієнт підвищується на 1% за кожен зайвий рік роботи. Наприклад, жінка за стаж в 20 років, а чоловік за стаж в 25 років отримають 55% від середньомісячної заробітної плати , якщо стаж вище встановленого, коефіцієнт буде збільшено на 1% за кожен пророблений рік.

 • . 5

  У Росії існує як державний пенсійний фонд, так і недержавні пенсійні фонди. Як перевести пенсію в НПФ, якщо є бажання формувати накопичувальну частину пенсії там? Для цього слід звернутися до фонду для укладення договору, написавши заяву про переведення накопичувальних коштів з державного пенсійного фонду в НПФ. Це потрібно зробити до кінця грудня будь-якого року.

 • . 6

  Багатьох людей цікавить питання про страхової пенсії. Як отримати страхову пенсію і що це таке, можна розібратися. Коли людина поступає на роботу і укладає трудовий договір, він отримує страхове свідоцтво, за яким будуть відраховуватися страхові пенсійні внески, також можна в будь-якому віці звернутися до фонду обов’язкового пенсійного страхування і самостійно оформити страхове свідоцтво, на застрахованого людини зводиться особовий рахунок і також видається страхове свідоцтво.

 • . 7

  Ще одне питання, яке виникає у майбутніх пенсіонерів: якщо виникне необхідність, як забрати накопичувальну пенсію? На жаль, законодавство Росії не дозволяє забрати і перевести в готівку накопичувальну частину майбутньої пенсії. Єдине, що може зробити людина сама зі своєю пенсією, так це перевести цю частину пенсії до недержавного пенсійного фонду. Можливо, там коефіцієнт пенсії буде вище, ніж у державному, але це під великим питанням. Так чи інакше, держава дає більш надійні гарантії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :