Як оформити роботу на дому?

як оформити роботу на дому ?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Комп’ютер
 • Трудовий договір
Інструкція
 • . 1

  Багато активні молоді мами після виходу в декретну відпустку стикаються з такою проблемою, як нестача грошових коштів і спілкування в соціумі. Якщо у них немає можливості вийти знову на роботу за сімейними обставинами, вони починають шукати вихід, а саме роботу на дому. З такою ж проблемою стикаються і люди з обмеженою можливістю в пересуванні. Є й такі персонажі, яким просто ліньки ходити кудись на роботу в офіс, як правило це творчі особистості. У нудною офісною обстановці до них «муза» рідко заглядає. І як знайти роботу на дому цим людям?

 • . 2

  Для початку потрібно розібратися, чим ви зможете займатися і скільки є у вас на це часу. Далі в світ розвинених технологій та інтернету, немає потреби купувати газети і шукати роботу старим способом, хоча це теж варіант. Варто тільки включити комп’ютер і вперед. Комп’ютер видасть вам такі варіанти: серфінг сайтів і читання листів оплачувані опитування і заповнення анкет копірайт або рерайт статей, переклад текстів створення власного сайт оператори модератори та адміністратори організація закупівель з Китаю, США і так далі ліплення пельменів, сборка ручек, в’язання тощо.

 • . 3

  Останнім часом почастішали випадки обману здобувача в цій сфері діяльності. Що робити? Какоформіть роботу на дому? правильно? Згідно трудовому кодексу РФ стаття 301 Надомники всі особи виконують роботу на дому мають ті ж права і обов’язки, якби вони працювали стандартно, за умови, що роботодавець уклав з ними трудовий договір . Тому вимагайте від своїх роботодавців укладення трудового договору. Якщо мова йде про організації оптових закупівель або відкритті власного сайту, то вам необхідно відкрити ВП. Далі ви будете платити податки, відраховувати соціальні та пенсійні нарахування. Вообщем будете працювати самі на себе.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :