Як оформити розлучення через ЗАГС?

як оформити розлучення через загс ?

Вам знадобиться
 • Пакет документів
 • Заява
 • Вільний час
Інструкція
 • . 1

  У першу чергу необхідно звернути увагу на те, що через ЗАГС розлучення оформляється тільки в тому випадку, якщо у вас немає неповнолітніх дітей, а саме рішення про розлучення було прийнято виключно за обопільним бажанням. У цьому випадку органам РАГСу належить тільки формально запевнити дане рішення і видати вам відповідний документ, після якого вже не повинно виникати питань, як подати на розлучення.

 • . 2

  Важливо відзначити, що розірвання шлюбу за допомогою органів РАГСу часто порівнюють з самим рішенням про вступ у шлюб. Вся справа в тому, що в цьому випадку потрібно, як правило, такий же набір документів і, безумовно, держмито.

 • . 3

  Крім того, в ЗАГС слід приходити подружжю. У разі якщо один з подружжя проти даного рішення, то Загс не зможе вас розвести, доведеться звертатися до Світовому судді, відповідно часу буде потрібно дещо більше. Що стосується самого РАГСу, то в певний день ви повинні з’явитися удвох і спільно написати заяву про розлучення. Важливо відзначити, що причину, по якій ви і прийшли до такого рішення, в заяві вказувати зовсім необов’язково, важливий той факт в першу чергу, що ви обидва присутні.

 • . 4

  Тепер ви знаєте, як оформити розлучення через ЗАГС. Після подачі заяви вам дається один місяць на так сказати обдумування рішення, Часто трапляється, що деякі пари вирішують забрати свою заяву, народжують дітей і, одним словом, продовжують жити в щасті і гармонії, а про той страшний день згадують з посмішкою на обличчі. Однак з іншого боку, якщо ви непохитні у своєму рішенні і навпаки ще сильніше і швидше бажаєте розлучитися, то через місяць можна приходити в ЗАГС і отримувати офіційне свідоцтво, яке підтверджує, що, починаючи з цього моменту, ви більше не є подружжям. Варто відзначити, що таких пар, які забирають заяву, досить мало, але вони все ж, є.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :