Як оформити титульний лист проекту?

як оформити титульний лист проекту?

Вам знадобиться
 • Знання вимог ГОСТ та навчального закладу
 • Консультація з керівником проекту
Інструкція
 • . 1

  Оформлення титульного аркуша — це початок будь-якого проекту або роботи — контрольної, доповіді, реферату, диплома. Правильне і грамотне заповнення цієї першої сторінки свідчить про те, як автор поставився до виконання завдань. Далі піде мова про те, як правильно зробити титульний лист.

 • . 2

  На титульному листі не проставляйте номер сторінки. Не дивлячись на те, що він враховується, його не номер. Тому наступна сторінка буде мати номер 2. Перед оформленням титульного аркуша обов’язково дізнайтеся вимоги навчального закладу і проконсультуйтеся з методистом, викладачем або керівником проекту. У самому верху по центру аркуша напишіть повне найменування вашого навчального закладу. Трохи нижче напишіть найменування виду виконуваної роботи: «Контрольна робота», «Доповідь», «Реферат», «Дипломна робота».

 • . 3

  Ще трохи відступивши нижче, напишіть в центрі листа назву вашої роботи і предмет, по якому вона зроблена. Врахуйте, що на титульному аркуші назву теми необхідно писати без лапок. Наприклад:
  Контрольна робота
  з мікроекономіки
  Механізм ринку і його функції

 • . 4

  Потім, вирівнявши по правій стороні листа, напишіть слово: «Виконав (а)», а потім назву факультету, номер групи або класу, в якому ви навчаєтесь. На наступному рядку впишіть своє прізвище та ініціали. Це має виглядати так: Виконав: учень 9 класу «Б» Петров С. С. Як оформити титульний лист проекту далі? Пропустивши один рядок і також вирівнявши по правому краю, напишіть «Перевірив (а)», а також прізвище, ініціали та посада керівника, викладача або вчителя.

 • . 5

  У самому низу по центру титульного аркуша впишіть місто, в якому ви проживаєте. А прямо під ним, на наступному рядку — рік виконання. Слід звернути увагу на те, що на титульному аркуші слово «рік» не пишеться. Наприклад:
  Санкт-Петербург
  2012 Припустимо і наступне оформлення:
  Санкт- Петербург — 2012

 • . 6

  Ніколи в кінці пропозицій не ставте точок при оформленні титульного аркуша. Єдиний виняток — це назва теми, якщо вона складається з двох або більше пропозицій. У такому випадку крапка ставиться в кінці першого і наступних пропозицій, але не в самому останньому.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :