Як оформити укоси в дверних отворах: дизайнерські рішення

як оформити укоси в дверних отворах: дизайнерські рішення

Вам знадобиться
 • Дерев’яні бруси
 • Вагонка
 • Сендвіч-панелі
 • Клей
Інструкція
 • . 1

  Більшість житлових будинків мають дверні отвори зроблені з дерева і є міцними, що витримують випадкові удари. Найчастіше ці якості дають тільки міцність, але не створюють чудового дизайну житла. Тому їх слід переробити, а для цього необхідно розглянути тему, як оформити укоси. Оздоблювальний матеріал повинен поєднуватися з обробкою кімнати і вимагає особливої уваги. Наприклад, стіни передпокою обшиті вагонкою, значить і проріз укосів повинен мати такий-же вигляд. Для цього буде потрібно нашити дерев’яні бруси в горизонтальному положенні на робочу поверхню, після чого закріпити вагонку використовуючи кріпильні кліпси. Далі необхідно розглянути, як відремонтувати укоси, якщо випадково був деформований кут вхідного отвору.

 • . 2

  При таких ситуаціях слід підходити оптимістично і для цього потрібно купити в будівельному магазині матеріал, ідентичний обробки встановленої на укосах дверей. У даному випадку мова йшла про вагонці, тому й належить закупити саме її. Після чого необхідно виконати демонтаж розбитою вагонки, застосувавши при цьому звичайний гвоздодер. Далі встановлюється новий матеріал і закріплюється кліпсами. Якщо потрібно розглянути, як зробити укоси з сендвіч панелей, то для цього слід розуміти, що це за матеріал. Він являє собою пінопласт, обклеєний з двох сторін пластиком. Кріплення його виконується саморізами до заздалегідь встановленої обрешітки, яка ставиться по периметру із заздалегідь підготовлених дерев’яних брусків. Далі наклеюється стеклотканевая сітка Стробі, що має осередок 5 мм х 5 мм, після чого грунтується акриловим грунтом і шпаклюється шпаклівкою, призначеної для внутрішніх і зовнішніх робіт.

 • . 3

  Якщо необхідно розглянути, як зробити дерев’яні укоси з цільного дерева, то для цього належить звернутися до столяра, який виконає заготовки за необхідними розмірами. Тому як дошки належить пропустити на фуговально верстаті і отримати ідеально гладку поверхню. Далі слід виконати кріплення заготовок в дверному отворі, застосувавши при цьому дюбель цвяхи. Наступна дія вимагає нанесення шпаклівки по дереву в ті місця, де знаходяться капелюшки дюбелів. Якщо потрібно зрозуміти, як приклеїти укоси, то для цього буде потрібно розібратися, який матеріал буде використовуватися. Наприклад листи ГКЛ, СМЛ, ГВЛ, КВЛ клеяться клеєм для гіпсокартону. На даний момент найпоширенішим є перлфікс і витрата його становить 10 кг на 1 м 2. Що стосується приклеювання дерева, то для цього застосовуються рідкі цвяхи на акриловій основі. Сендвіч-панелі можна приклеїти тільки полімерним клеєм, який не роз’їдає пластик і може мати фасовку у вигляді туб.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :