Як оформити веранду на дачі?

як оформити веранду на дачі ?

Вам знадобиться
 • Матеріали для декупажу
 • Елементи для декорування
 • Кашпо та горщики для квітів
 • Старі меблі
Інструкція
 • . 1

  Зазвичай дача — це останній притулок для старих меблів і втратили свій лоск речей. Але якщо підійти до справи з фантазією і творчо, то світ старих речей може стати центром дачного затишку. Для дачі особливо гарні стиль кантрі, Шеббі-шик, прованс, які надають старим речам певне чарівність. Оформлення дачі в цих стилях — це роботи в стилі печворк, декупаж старих меблів, дерев’яне оздоблення стін, прості і світлі тони.

 • . 2

  Визначившись із стилем, потрібно рішуче підійти до речей, які вже скупчилися на дачі. Стару керамічний посуд можна розбити і зробити мозаїчні доріжки з шматочків, поношений одяг перетворити на клаптики для стегнах ковдр і покривал, меблі обробити декупажем. Не варто боятися яскравих кольорів і фарб, — нехай дачний будиночок радує своїм виглядом, а строгість залишиться для міських квартир.

 • . 3

  Оформлення веранди на дачі — цікавий і приємний процес. Там особливо добре виглядатимуть плетені крісла або гамак. Можна зробити веранду в морському стилі — задекорувати стіни мережами, в яких заплуталися морські зірки, раковини і сухі водорості, повісити на стіну штурвал, картини з морськими пейзажами, розписати горщики для квітів морськими видами або задекорувати їх черепашками.

 • . 4

  Добре виглядають на веранді підвісні кашпо для квітів, в них можна висаджувати квітучі однорічники, наприклад петунії або іпомею. Можна розставити біля вікон горщики з різнобарвною геранню. Яскраві в’язані килимки і накидки для старих крісел додадуть такій веранді ошатність, відчуття свята. На стінах можна розмістити яскраві репродукції або фотографії, а статуетки, так що заважають в міській квартирі, тут додадуть атмосферу затишку.

 • . 5

  А можна на веранді влаштувати світ східних казок, для цього будуть потрібні хустки або відрізи тканини, безліч подушок, старий килим з візерунками, низькі столики, павині пір’я у вазах або композиції із сухих квітів і гілок, підфарбовані золотою і срібною фарбою з балончика, ілюстрації до розповідей Шахерезади.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :