Як оформити військову пенсію?

як оформити військову пенсію?

Вам знадобиться
 • Військова пенсія
 • Розрахунок стажу
Інструкція
 • . 1

  Оформлення військової пенсііВсем військовослужбовцям, співробітникам органів внутрішніх справ, співробітникам кримінально-виконавчої системи по досягненні їх певного віку державою забезпечується військова пенсія. Грошова винагорода або військова пенсія виплачується громадянам з державних фондів. Всі громадяни, які перебувають на службі у вищевказаних державних структур встають перед життєвим питанням: як оформити військову пенсію. Спочатку звернутися із заявою до відділення пенсійного фонду РФ за місцем проживання. Необхідно мати паспорт, військовий квиток, трудову книжку, також наявні документи та посвідчення про особливі умови служби. Це участь у бойових діях, роботи у ліквідації аварії в Чорнобилі. Також потрібно додати до заяви довідку про середньомісячної зарплати за 5 послідовних років.

 • . 2

  Оформлення та Нарахування пенсії в Білорусі зв’язку з недавніми нововведеннями в пенсійному законодавстві РФ, росіян стало турбувати: як зняти накопичувальну пенсію. Ті пенсіонери можуть зняти накопичувальну частину пенсії, хто мав пенсійні накопичення, народився після 1967 року і працював після 2001 року. Ще одна категорія може скористатися даною можливістю — це пропрацювали громадяни з 2002 по 2004 рік; хто народилися: чоловіки з 1953 по 1966 м. р. і жінки з 1957 по 1966 г . р. Накопичувальна пенсія може бути виплачена після офіційного оформлення виходу на пенсію. Розглянемо як оформляється і як нараховується пенсія в Білорусі. У цій країні можуть оформити військову пенсію всі військовослужбовці і службовці в органах: внутрішніх справ, з надзвичайних ситуацій, фінансових розслідувань країни. Для даного процесу в Білорусі, як і в будь-якій країні, необхідні деякі документи: засвідчують особу, підтверджують стаж роботи. Якщо хто їх згаданих службовців стали інвалідами, також мають право на військової пенсії.

 • . 3

  Розрахунок стажу для пенсії Багато громадян задаються питанням, як порахувати стаж для пенсії. Військовий стаж повинен становити мінімум 12, 5 років, при цьому загальний стаж не менше 25 років. Якщо є у військовослужбовця або співробітника органів потрібні року за вислугою років, то по досягненню їм 45-річного віку «відкривається двері» для оформлення військової пенсії. Більшість новоявлених військових пенсіонерів виявляють інтерес про те, як заробити на пенсії. Мотиви у всіх різні, одним потрібна надбавка до пенсії, а інші потребують можливості перебувати в колективі і просто спілкуватися з людьми. У третьому відчуття необхідності передавати іншим життєвий досвід. Переважно всі пенсіонери не уявляють собі своє подальше життя без діла. Законодавство дозволяє продовжувати трудову діяльність, в тому числі і військовим пенсіонерам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :