Як оформити вікно в спальні: створюємо затишок своїми руками

як оформити вікно в спальні : створюємо затишок своїми руками

Вам знадобиться
 • Вільний час
 • Почуття стилю
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  Вікно є одним з головних предметів кімнати, яке приваблює почасти велика кількість уваги. І дуже важливо, щоб воно було дуже добре оформлено і, головне, щоб воно добре вписувалося в інтер’єр самого приміщення. Тому необхідно знати, як оформити вікно в спальні. Насамперед, оформлення вікна в спальні робиться для того, щоб додати трохи яскравості приміщенню.

 • . 2

  Оформлення вікна прирівнюється до мистецтва. Адже спальня — це не просто кімната, це інтимна частина квартири, вхід до якої дозволений тільки для найближчих. Тому кімната повинна бути оформлена з максимальним затишком. Так само, правильно оформлене вікно надає свого роду завершеність всього способу спальні. Ще одне важливе питання: як зонувати спальню, але зараз йдеться не про це.

 • . 3

  Не варто обходити стороною і стелю. Коли оформляється спальня, стеля так само слід враховувати, як елемент інтер’єру кімнати. Як правило, саме стеля привертає найбільше уваги в приміщенні, а вікно допомагає добре освітлювати кімнату. Тому дуже важливо, щоб він був максимально акуратним. Тепер варто визначитися, як зробити стелю в спальні.

 • . 4

  Стеля в спальні можна робити такого вигляду: стеля з гіпсокартону; навісна стеля; натяжна стеля. У наш час все більшу популярність здобувають натяжні стелі. Так само вони відрізняються і вартістю на відміну від гіпсокартонних, але при цьому надає кімнаті більш привабливий вигляд, а разом з вікном робить кімнату комфортною і затишною. Ще одне питання, яке багатьох починає цікавити: як з кухні зробити спальню?

 • . 5

  Дане питання в основному відвідує сім’ї, які, вже маючи одного або двох маленьких діток, живуть в однокімнатній квартирі, і місця виявляється всім досить-мало. Відразу хочеться відзначити, що просто так перепланування кухні в спальню ніхто ніколи не дозволить. Тому невеликий, але слушну пораду: якщо людина володіє солідного розміру кухнею, то необхідно робити перепланування там і, так би мовити, облаштовувати спальне місце собі там. А дітей можна залишити в кімнаті.

 • . 6

  Для того щоб знати, як красиво оформити спальню разом з вікном, необхідно продумати її дизайн та інтер’єр до самих дрібниць. Необхідно планувати, якої форми і якого виду буде вікно в спальні. Можливо потрібно буде зробити замальовки, для того щоб наочно було легше вибрати його вигляд. Після чого, для повного комфорту, буде необхідно повісити завіски або, наприклад, жалюзі. Тільки тоді отриманий результат буде радувати довгі роки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :