Як оформити виставку дитячих виробів?

як оформити виставку дитячих виробів?

Вам знадобиться
 • Дитячі малюнки та вироби
 • Зал для виставки
 • Повітряні кулі, ватман, фарби
 • Кольоровий папір, скотч, клей і ножиці
 • Столи й стелажі
Інструкція
 • . 1

  Для початку, що б зрозуміти, як оформити виставку виробів, спробуйте визначитися з темою вашої експозиції. Це може бути виставка, присвячена Восьмому березня або Дня бабусь, а може бути присвячені улюбленій іграшці або часу році. Наприклад, на виставці, присвяченій осені, можна помістити вироби з різних природних матеріалів, опалого листя, насіння і колосків. Так само будуть доречні малюнки дітей на осінню тематику, різні техніки аплікацій і навіть м’які іграшки. Найкраще для такої виставки підійде досить велике і просторе приміщення. Потурбуйтеся заздалегідь про те, що б вибране приміщення було досить добре освітлено і мало можливість встановити додаткові джерела світла.

 • . 2

  При вирішенні завдання: «як оформити виставку дитячих виробів», — особливу увагу слід приділити розташуванню дитячих робіт, адже такі творіння, як правило, дуже яскраві, незвичайні і барвисті. Якщо ви просто розмістіть їх в ряд, по ранжиру — то виставка буде виглядати нудною і похмурою. А адже ви хочете передати дитячу радість і безпосередність, особливий творчий підхід. Що б ваша експозиція була живою і цікавою, спробуйте побути дитиною. Дрібні і крихкі деталі розмістіть у скляних вітринах з підсвічуванням. Буде чудово, якщо ви зможете встановити обертові вітрини та підставки.

 • . 3

  Більші творіння розмістіть на стелажах або спеціально відведених столах. Прекрасно виглядатиме декілька різних по виконанню поробок об’єднаних в одну композицію. Постарайтеся організувати виставку так, щоб простежувалася загальна тема і сюжет, тоді відвідувачам буде цікаво переходити від одного об’єкта до іншого. Малюнки, аплікації, вишивку найкраще оформити за допомогою паспарту в рамочку. Так дитячі творіння будуть виглядати більш солідно і цікаво.

 • . 4

  Подбайте про те, що б всі об’єкти були, не тільки легкодоступні будь-якому відвідувачу виставки, а й надійно кріпилися до стін або підставкам, особливо якщо на виставці передбачається наявність дітей.

 • . 5

  Обов’язково, біля кожної роботи помістіть інформацію про те, хто автор цієї роботи, яке в неї назву і з чого вона зроблена. Додатково обов’язково вказуйте вік дитини, який зробив ту чи іншу роботу. Для подібних табличок можна використовувати невеликі аркуші кольорового або звичайного білого паперу. Написи краще робити великими друкованими літерами яскравих кольорів. Додатково поруч з роботою можна помістити фотографію автора і вірш, який підійде до тієї чи іншої поделке або короткої інформації про техніку, в якій виконана робота.

 • . 6

  Обов’язково створіть гарну яскраву афішу з анонсом вашого заходу. Можна виготовити яскраві запрошувальні із зазначенням часу і місця проведення виставки дитячих виробів. Прикрасьте приміщення яскравими повітряними кулями, плакатами, придатними за тематикою і фотографіями учасників виставки за роботою. Подумайте про те, чим ви можете пригостити гостей вашої виставки. Це може бути сік, смачний чаю з домашнім печивом або оригінальними тістечками. Головне, що б ваш міні-фуршет припав до смаку гостям виставки. Підберіть відповідний музичний супровід з приємних мелодій або дитячих пісень. Це допоможе створити на вашій виставці справжню атмосферу свята.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :