Як оформити візу в Італію?

як оформити візу до італії ?

Вам знадобиться
 • Необхідні документи
 • Нотаріус
 • Банківський рахунок
Інструкція
 • . 1

  Як мінімізувати ризик відмови в посольстві? Для цього існує ряд правил, що стосуються того, як отримати візу. Якщо їх дотримуватися, паперова тяганина не стане таким вже тягарем і марною тратою дорогоцінного часу. По-перше, потрібно подавати документи в консульство тієї країни, в яку планується їхати. Відкриття візи через консульство іншої країни може ускладнити життя в певній мірі. По-друге, підготовкою документів на візу повинен займатися той, хто поїде за кордон, без сторонньої допомоги. По-третє, якщо немає офіційного працевлаштування — це ще не привід для того, щоб відмовлятися від подорожі. Можна в неофіційній формі написати, що гроші є, а роботи немає. По-четверте, чим більше інформації надати — тим більше шансів, що консульство відкриє візу. І останнє — йти в консульство потрібно впевнено і не відчувати себе винуватим за те, що їдеш за кордон (як це часто буває).

 • . 2

  Оформлення документів. Росіяни дуже часто їздять до Італії, щоб подивитися визначні пам’ятки цієї прекрасної країни. Тому виникає питання — як оформити візу в Італію? Для початку потрібно зібрати всі необхідні документи, у тому числі їх оригінали. Потім треба записатися на прийом до візового центру. Документи в італійських консульствах розглядаються від 10 днів до 1 місяця. Великим плюсом є візи в шенгенську зону, відкриті раніше.

 • . 3

  У призначений час треба прийти в консульство або візовий центр на подачу документів, сплатити консульський збір (€ 35) і очікувати паспорта. Але потрібно врахувати, що всі офіцільний документи повинні бути перекладені на італійську чи англійську і при цьому бути нотаріально завіреними.

 • . 4

  Що стосується матеріальної частини питання, то тут потрібно показати тревел-чеки або суму на банківському рахунку. Якщо все це зробити грамотно, то дуже скоро можна насолоджуватися італійської піцою і видом на Колізей!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :