Як оформити заяву до суду: захист своїх прав

як оформити заяву до суду : захист своїх прав

Вам знадобиться
 • Позовна заява
 • Документи
Інструкція
 • . 1

  Найчастіше відстояти свою точку зору і захистити права стає можливим тільки в суді. Проте саме цей спосіб вирішення конфліктів є найбільш цивілізованим. Однак перш ніж потрапити до суду, необхідно пройти чималий шлях. Для початку потрібно знати, як оформити заяву до суду. Мабуть, саме ця процедура є дуже важливою, що впливає на хід всієї справи в цілому. Для правильного складання заяви потрібно пам’ятати декілька правил: Найкраще починати з хронологічного опису подій. Чим краще і докладніше описати подія, що відбулася, тим легше буде суду зорієнтуватися. Найкраще в заяві посилатися на статті закону і документально підтверджувати свої вимоги.

 • . 2

  Наступним, не мене важливим етапом стає підготовка і рішення, як виступати в суді, адже завдання це не з легких. Саме тому, як рекомендують фахівці, краще попередньо звернутися до професіоналів та отримати консультацію з виступу. Ну і, звичайно ж, підкріплюйте всі свої аргументи документально і, по можливості посилайтеся на законодавство. На всякий випадок перед судовим засіданням потрібно поцікавитися, як скласти клопотання до суду. Адже іноді докази приходять по ходу справи, або ж виникають розбіжності з протилежною стороною, які можна вирішити тільки за допомогою клопотання.

 • . 3

  Іноді протиріччя виникають навіть з тими людьми, з якими колись проживали під одним дахом. Наприклад, якщо людина давно не живе в квартирі, однак і виписуватися з неї теж не збирається. У цьому випадку потрібно знати, як через суд виписати людини. Для цієї процедури необхідно: Скласти позовну заяву до арбітражного суду і вказати в ньому найменування суду, реквізити позивача і відповідача, свої вимоги, а також підстави, за якими відповідача можна вважати таким, що втратив право проживання. Підготувати необхідні документи, що підтверджують дані підстави, наприклад, свідоцтво про розірвання шлюбу.

 • . 4

  Також до заяви можуть бути додані і додаткові докази. Наприклад, варто дізнатися, як написати характеристику в суд. Іноді такий документ може мати серйозний вплив на хід процесу. У характеристиці обов’язково потрібно вказати умови проживання характеризується, його сімейний стан, стосунки з друзями, близькими родичами та сусідами, а також основні якості характеру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :