Як оформити землю під павільйон?

як оформити землю під павільйон ?

Вам знадобиться
 • Паспорт
 • Кадастрові виписки
 • Квитанції про оплату послуг
 • Договір
Інструкція
 • . 1

  Як оформити землю під павільйон? На нинішньому етапі економічного розвитку малий бізнес стає все більш популярним. Серед усього різноманіття можливостей, підприємців-нерідко приваблює можливість побудувати торговий павільйон. Щоб це здійснити, для початку потрібно звернутися до районної адміністрації. Там надають всю необхідну інформацію про те, як оформити землю під павільйон.

 • . 2

  У цьому закладі кожному бажаючому розкажуть, які необхідні документи для оформлення. Перше — це складання заяви про бажання оформити павільйон. Там же потрібно вказати місце, де він повинен бути розташований, якщо такий вибір вже зроблено. Після подачі заяви слід зайняти чергу. Якщо вказану ділянку ніким не зайнятий і не є нічиєю власністю, можна приступати до наступного кроку. У такій справі, як узаконити павільйон, важливо діяти точно і поступово.

 • . 3

  Після отримання місця його потрібно оформити у власність або в оренду, розмежувати і поставити на облік в кадастровому реєстрі. Після всіх цих маніпуляцій пакет документів передається до Управління реєстраційного центру. Ось і вся відповідь на питання, як отримати місце під павільйон.

 • . 4

  Звичайно, ця процедура вимагає витрат часу, але вона зовсім не така складна, як може здатися. Далі приватний підприємець вже сам вирішує, що і за якими цінами йому продавати. Все залежить тепер тільки від нього, можна як відкрити продуктовий павільйон і продавати продукти харчування, так і просто влаштувати критий лоток з різними дрібницями, прикрасами і так далі.

 • . 5

  Торгівля продуктами харчування вимагає дотримання певних умов зберігання, а значить — додаткових витрат. Якщо підприємець не має серйозними матеріальними можливостями, є такий варіант, як установити торговий павільйон без спеціального обладнання. Тобто, якщо, наприклад, спеціалізація торговельної точки — прикраси, немає потреби в чому-небудь, крім столу для презентації товару.

 • . 6

  Безумовно, працювати на себе завжди приємніше, ніж підкорятися чужим наказам і віддавати комусь плоди своїх праць. Безперечно, свою справу — це чимала відповідальність, і багатьох лякає саме вона. Але все ж, приватний бізнес, нехай навіть зовсім невеликий, не тільки приносить прибуток. Це ще й можливість для розкриття творчого потенціалу, а головне — впевнений погляд у майбутнє.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :