Як оформити «зміст» курсової роботи правильно?

як оформити

Вам знадобиться
 • Курсова робота
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Як оформити «зміст» курсової роботи правильно? 1. Зміст, зміст, це найважливіша частина курсової роботи. У змісті вказуються розділи і на яких сторінках вони розміщені. Важливо правильно оформити текст роботи, щоб він відповідав змісту.

 • . 2

  2. Одне з найважливіших частин це: як оформити «зміст» курсової роботи. У кожному ВНЗ можуть бути свої правила, і необхідно з ними ознайомитися перед тим як почати писати курсову роботу. Основні правила: потрібно вирівняти текст по двох сторонах. Кожний розділ починається з нової сторінки. Також потрібно обов’язково нумерувати сторінки. У такому порядку потрібно робити роботу: відразу йде титульний лист, далі зміст, потім вступ, висновок. Після цього список використаної літератури та додатку.

 • . 3

  3. У курсовій роботі не менш важливий план, перед тим як скласти план курсової роботи, потрібно зробити кілька простих кроків. Ознайомившись з джерелами літератури, потрібно визначитися які будуть використовуватися в курсовій роботі. Основні пункти курсової роботи: вступ, текст (параграфи), висновок. Потрібно продумати правильну послідовність, щоб при закінченні роботи було зрозуміло, що вона має сенс і закінчена. Після написання плану, його можна узгодити з викладачем. Можна використовувати енциклопедії, підручники та інтернет. При появі нової інформації і бажання змінити курсову роботу, потрібно поговорити з учителем.

 • . 4

  4. Знання деяких правил підкаже як виконати курсову роботу. Потрібно вибрати якусь цікаву, сучасну тему. Щоб не розповісти все в двох словах, а щоб був захоплюючий розповідь на цікаву тему. Потрібно позначити завдання, які будуть розказані в ході роботи. Після вибору цікавої теми, потрібно почати пошуки потрібної літератури. У Росії курсову роботу потрібно писати від першої особи. Обсяг роботи повинен бути 20 — 30 сторінок з шрифтом Times New Roman.

 • . 5

  5. Після даної викладачем теми учню, йому потрібно зрозуміти, як визначити завдання курсової роботи. Тепер у учня є тема. За змістом теми потрібно пошукати джерела літератури, можна знайти інформацію в енциклопедії або інтернеті. За допомогою джерел потрібно скласти план. Після складання плану, вже є уявлення про те, як треба зробити курсову роботу. Тепер визначені головні завдання. По пунктах плану можна починати друкувати курсову роботу.

 • . 6

  6. У написанні курсової роботи важливо правильно визначити як сформулювати мету курсової роботи. Можна почати так: «Мета моєї курсової роботи. . . . ». Потім мета повинна бути обов’язково розбита на різні завдання, які будуть оформлятися нижче. Найлегше буде визначити мету після того як весь проект буде виконаний. Мета потрібно написати складним і професійною мовою, щоб була видна грамотність журі. А на захисті роботи, краще пояснити все легко, щоб хто чує було легше зрозуміти.

 • . 7

  7. Написання курсової роботи складна справа. У ній потрібно грамотно скласти зміст, план, і розумно сформулювати мету роботи. Потрібно добре попрацювати над вступом, основним текстом і ув’язненням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :