Як оформляти довідку про проходження практики?

як оформляти довідку про проходження практики?

Вам знадобиться
 • Довідка
 • Практика
 • Стажування
 • Студент
Інструкція
 • . 1

  Інститут — це важливий період у житті кожної людини, інститут дає величезну базу знань, завдяки якій надалі можна легко влаштуватися на роботу і отримувати хороші гроші. Як правило, на останньому курсі інституту кожному студенту належить пройти практику, або, іншими словами, стажування, в певній організації за своїм профілем діяльності. Студент може і сам знайти собі місце для стажування, так і інститут може влаштувати студента на практику. Однак, якщо інститут допомагає у працевлаштуванні, то це безкоштовна практика, тому краще шукати місце для стажування самостійно, щоб можна було отримати першу зароблену плату. За підсумками практики видається документ про проходження стажування, який надалі надається до інституту в якості захисту стажування. Таким документом є довідка про проходження практики, яку пише начальник відділу, де проходило стажування.

 • . 2

  Чи є практика обов’язковою? Так. У більшості пристойних інститутів така практика є обов’язковою. Практика — це невід’ємний елемент, на якому можна отримати перший робочий досвід, набратися необхідним навичкам, і почати працювати. Практика проводиться за тією спеціальністю, за якою і відбувається все навчання протягом п’яти років. Під час практики студенту вдається попрацювати в кількох відділах, щоб набратися якнайбільше різнобічного досвіду. По проходженню стажування видається довідка про проходження практики студента, яка надалі допоможе студенту у працевлаштуванні на роботу. На практику відправляються студенти старшого курсу не тільки для отримання нових знань, але і для отримання своєї першої заробленої плати.

 • . 3

  Практика для студентів, як правило, триває 3 — 4 місяця. Під час практики студент отримує досвід роботи і застосовує накопичені в інституті знання, і намагається визначитися, чи правильна спеціальність була ним раніше обрана, і чи варто продовжувати працювати за даною спеціальністю. Крім того, роботодавці також зацікавлені в студентах старших курсах, по-перше, студенти обов’язково познайомляться з процесом роботи, і надалі, можливо, залишаться працювати в цій же організації. А по-друге, платити студенту старших курсів за виробничу практику можна набагато менше, ніж вже дипломованому фахівцеві, так що у роботодавця теж спостерігається інтерес в отриманні студента в свою організацію на час практики.

 • . 4

  Пройшовши стажування деякий час в організації, студент получаетсправку про практику. Дана довідка пишеться обов’язково на бланку організації, в якій навчався студент. У довідці зазначаються певні досягнення студента за цей час, дається характеристика, відображаються сильні і слабкі сторони, а також пишуться рекомендації для майбутніх роботодавців. Справа в тому, що після стажування студенту необхідно скласти державний іспит, а також захистити диплом за своєю спеціальністю в інституті, все це триває не більше одного місяця. І вже після цього студент починає шукати собі роботу, більшість же студентів предпочитается почати роботу в тій організації, в якій була пройдена стажування, оскільки вже й колектив знаком, і є розуміння того, що належить робити. Ось тому, практика однакова важлива як для студента, так і для організації, де стажування проходило.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :