Як оновити флеш-плеєр?

як оновити флеш-плеєр ?

Вам знадобиться
 • Операційна система Window
 • Підключення до інтернету
 • Оновлене програмне забезпечення флеш плеєра
Інструкція
 • . 1

  Іноді відбуваються деякі збої в програмному забезпеченні флеш плеєра, бо може версія встановленої програми застаріти, можуть виникнути несправності, нестикування з файлами або просто версія не підтримує даний тип файлу. Щоб вирішити ці та багато схожі проблеми, потрібно знати, як оновити флеш плеєр на комп’ютері. Процедура займає не більше 10 хвилин, зате після поновлення проблеми довгий час не турбуватимуть. Також при оновленні увелечівается рівень безпеки даних. Для початку потрібно перевірити, яка версія флеш плеєра встановлена на комп’ютері і чи треба її оновлювати. Щоб це зробити, необхідно зайти в меню «Пуск», потім «Програми» і знайти зі списку встановлених програма Adobe Flash Player. Запускаємо програму, відкривається вікно. І у вкладці «Про програму» знаходимо пункт «Версія програми». Дивимося номер версії і порівнюємо його з номером тієї версії, яка представлена на офіційному сайті компанії. Якщо номери збігаються, потрібно шукати корінь проблем в іншому, а якщо не збігаються, буде потрібно оновити флеш плеєр.

 • . 2

  Щоб оновити флеш плеєр до останньої версії, нічого не потрібно купувати і купувати — сама програма і поновлення надаються безкоштовно. А значить, що завжди є можливість оновити або перевстановити програму без перешкод. Обов’язково слід перевіряти, чи справжній АДОБ флеш плеєр вимагає оновлення, тому що зараз є дуже багато шкідливих програм, які копіюють дизайн флеш плеєра. Вони інформують, що потрібно завантажити оновлення, але після того, як людина погоджується, скачується якийсь вірус, або потрібно плата за установку. . Слід бути уважнішими. А щоб оновити флеш плеєр безкоштовно і без вірусів, потрібно зробити наступне: зайти на офіційний сайт Adobe, зайти в розділ «Завантаження» і вибрати «Adobe Flash Player». Там буде наданий список з плеєрів для різних операційних систем і браузерів. Вибираємо підходящий і натискаємо «Завантажити». Після цього на комп’ютер скочується дистрибутив програми. Запустивши його, стара версія віддалиться, а замість неї з’явиться вже оновлена.

 • . 3

  Звичайно, можна завантажити флеш плеєр самостійно і встановлювати нові версії вручну. Але для того, щоб не замислюватися кожного разу про оновлення, можна налаштувати автоматичні оновлення плеєра. Щоб автоматизувати процес, потрібно зайти в меню «Пуск», зі списку програм вибрати флеш плеєр і запустити його. У відкритому вікні потрібно увійти в «Настройки» і там вибрати вкладку «Оновлення», в якому залишиться поставити галочку напроти пункту «Оновлювати програму автоматично». Тепер можна розслабитися і забути про таку проблему, що flash player може застаріти. Знаючи, як оновити версію флеш плеєра, можна усунути велику кількість проблем з роботою браузера і флеш додатків. Але завжди варто побоюватися плеєрів-підробок, які можуть завдати багато шкоди комп’ютеру, даними і гаманцю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :