Як оновити навігатор garmin самостійно?

як оновити навігатор garmin самостійно ?

Вам знадобиться
 • Навігатор Explay, Prology або Garmin
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Для початку розповімо, як оновити навігатор Garmin. На офіційному сайті www. garmin. com є програма Garmin Communicator, яка допоможе зробити всю роботу автоматично. Тому спочатку треба встановити її, а потім підключити навігатор до комп’ютера. Зазвичай, разом з пристроєм поставляється USB кабель для з’єднання, але його можна придбати окремо. У самій програмі є все необхідне для того, щоб оновити навігатор, управляти картами, а також при можливості придбати нові карти і навіть завантажити їх у свій навігатор. Це легко і просто, тільки треба слідувати вказівкам на екрані.

 • . 2

  Далі мова піде про те, як оновити навігатор Навітел explay. Це абсолютно інший пристрій, тому оновлення прошивки відбувається по-іншому. На офіційному сайті тех. підтримки Explay (http://support. explay. ru /) є весь спектр їхньої продукції. Тому спочатку треба вибрати свій пристрій зі списку, прийняти умови угоди (у ньому йдеться, що прошиваючи апарат самостійно, є ризик увігнати його в неробочий стан), і отримати доступ до посібників користувача, а також файлів прошивки. Вся інформація про установку оновлень написана там і для кожного пристрою може бути різною.

 • . 3

  Нарешті поділимося тим, як оновити навігатор prology. Ця фірма подбала про те, щоб створити навчальні відео по установці файлів оновлення на майже кожен пристрій серії. Для кажного GPS відео різні, тому їх треба дивитися в залежності від пристрою. Можливо, це менш зручно, ніж завантажити одну єдину програму для управління навігатором, але з іншого боку в них докладно описано, що треба робити, а також прикріплені патчі для установки. Тому, щоб оновити свій пристрій, треба знайти його у списку (http://www. Prology. Ru / eshop / catalogue. Php? SECTION_ID = 139 BLOCK_ID = 10) і слідувати вказівкам у відео.

 • . 4

  Як бонус ми розповімо, як вибрати навігатори автомобільні. Спочатку треба визначитися, які функції воно повинно виконувати. На даний момент, навігатори володіють можливістю виходу в інтернет, записи відеореєстрації з декількома камерами, можливістю програвання найсучасніших аудіо і відео форматів. Увагу треба звертати на: ціну, дозвіл екрана, якість карт, додатковий функціонал пристрою. Різниця між такими навігаторами тільки в ціні і виробника. Тому краще всього звернутися в найближчий магазин і попросити у консультанта показати кілька пристроїв навігації.

 • . 5

  Сподіваємося, ми допомогли порадами з оновлення прошивки для GPS. Завжди треба пам’ятати те, що самостійна установка може нашкодити пристрою, тому краще для початку почитати посібник користувача. Але з іншого боку, оновлення приносять виправлення в функціоналі пристрої, дає додаткові можливості, а також робить його швидше і надійніше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :