Як оновити навігатор prology: активація

як оновити навігатор prology: активація

Вам знадобиться
 • GPS-навігатор
 • Підключення до інтернету
Інструкція
 • . 1

  Розібратися в цій темі людині недосвідченому зазвичай дуже і дуже непросто. Велика кількість характеристик вводить в ступор, а недостатньо кваліфіковані продавці найчастіше самі не орієнтуються в кілометрах торгових площ, виділених для продажу GPS-навігаторів. Однак проблеми не закінчуються і після здійснення покупки. Щоб навігатор активно економив пальне, знаходячи найкоротші шляхи до мети, його бази потрібно періодично оновлювати. Тобто, їм потрібно «займатися» — просто поставити його в машину не можна. Лідером у цій області «за замовчуванням» вважається фірма Prology. З неї і можна почати. Як оновити навігатор prology? Перший (і напевно, найпростіший) спосіб — це скористатися спеціальним апдейтер (Navitel Updater). Правда, для деяких нових моделей він не підходить. Також можна спробувати запитати поради у співробітників техпідтримки. Вони зможуть підказати якусь «чужу» версію програмного забезпечення, яка легко сумісна з продукцією інших виробників. До речі в програмі Навітел, яка запускається на навігаторах, можна і ліцензійний ключ подивитися (в форматі: ХХХХХ-ХХХХХ-хххх-хххх-хххх), а також серійний номер пристрою. Само собою, кожна версія ПЗ має свій номер.

 • . 2

  Однак крім «Пролоджи» на полицях магазинів техніки є й інші варіанти. Питання вибору навігатора з широкого ряду приблизно однакових функціонально моделей, іноді викликає труднощі. Так як вибрати навігатори автомобільні? Якщо не брати до уваги особливості виробників і довговічність приладу (на цю тему можна написати не одну таку статтю), то в центрі уваги опиняються технічні характеристики. У деяких навігаторах є функція вибору не найкоротшого маршруту, а самого вдалого в плані комфорту. Само собою, за допомогою сучасного пристрою можна минути багатокілометрові затори на дорогах. Для цього автонавігатори оснащують спеціальними УПІ-модулями, також часто для коннекта використовується призабута технологія GPRS. Деякі навігатори, щоб оновити дані про пробки, підключаються до мобільника. Нагадаємо, що в цій статті не описується, як оновити навігатор Garmin? Йдеться про навігаторах Prology, які давно зайняли собі місце на полицях російських магазинів і в серцях місцевих автолюбителів.

 • . 3

  Оновлення відбувається безкоштовно і не вимагає від користувача практично ніяких зусиль. Найледачіші можуть просто завантажити програму, яка сама визначить тип карти і її версію, після чого запропонує існуючі оновлення. Взагалі заходити на подібні веб-сторінки раз в два-три місяці варто хоча б тому, що іноді випускаються оновлення є обов’язковими, і без них пристрій може працювати некоректно. Правда, буває, що вбудованої пам’яті не вистачає для зберігання великих файлів-карт. Але тоді, як правило, можна використовувати в якості віртуального сховища зовнішню картку microSD або SD. Щоб зрозуміти, як оновити навігатор Навітел explay, не потрібно бути академіком або програмістом. Досить відвідати сайт розробників навігаційного програмного забезпечення, тобто сайт вже відомої нам компанії Navitel. Там всіх стражденних чекає доступна інструкція. Аналогічним чином слід чинити і з іншими виробниками ПЗ. Справа в тому, що ці програми існує як би окремо від самих приладів, так що сайт виробника в цьому випадку — поганий помічник.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :