Як оновити програму на навігаторі без проблем?

як оновити програму на навігаторі без проблем?

Вам знадобиться
 • GPS-навігатори
 • Відеореєстратори
 • Інтернет для навігатора
 • Програми для навігатора
 • Маршрут для навігатора
Інструкція
 • . 1

  Навігатори GPS все більше стають невід’ємним атрибутом приватних автомобілів. І це виправдано, адже це не просто дорогий гаджет, а дуже корисний пристрій. Вони вже давно служать не тільки для маршрутизації шляху, а й як пристосування для користування інтернетом. До речі, завдяки великому екрану він більш зручний, ніж телефон. Крім того, навігатор з відеореєстратором — це ще і надійний свідок, який зможе довести, з чиєї вини трапилася дорожньо-транспортна пригода або підтвердити законними були дії співробітника Державтоінспекції.

 • . 2

  Для того щоб навігатор справлявся з перерахованими завданнями, потрібно розібратися, як вибрати навігатор з відеореєстратором. Все залежить в першу чергу, від фінансових можливостей покупця. Адже чим вище дозвіл запису, тим дорожче буде прилад. Тому спочатку потрібно визначитися: в яких цілях буде використовуватися пристрій? Якщо для того, щоб мати можливість проконтролювати, як використовували автомобіль рідні, то можна придбати прилад подешевше. А якщо для того, щоб у разі біди можна було уявити доказ до суду, то краще не скупитися.

 • . 3

  Розібравшись з моделлю пристрою, можна почати ознайомлення з його функціями. І для початку слід зрозуміти, як навігатор підключити до інтернету. А зробити це, на щастя, не складно. Досить за допомогою бездротової мережі Bluetooth приєднати прилад до свого мобільника і через сім-карту виходити в інтернет. Або ж можна не морочитися з телефоном, а відразу купити більш дорогий і функціональний навігатор, який сам оснащений слотом для сім-карти і виходить у всесвітню інформаційну павутину без мобільника.

 • . 4

  Правда, потрібно розібратися, як оновити програму на навігаторі. Адже нове програмне забезпечення гарантує більш якісну і функціональну роботу. А зробити це можна, відвідавши сайт розробника, чиє програмне забезпечення використовується і виконавши нескладні інструкції по оновленню свого софта. Аналогічно вирішується і питання, як додати карту в навігатор. Для цього слід зайти на сторінку одного з лідерів навігаційного ринку — Navitel, Garmin або Автосупутник. А потім виконати прості процедури, дохідливо описані і зазвичай проілюстровані. Після цього, користувачеві будуть завантажені всі необхідні карти.

 • . 5

  Оновивши програми і закачавши цікавлять матеріали, можна, нарешті, починати практичне використання пристрою. Але для цього слід розібратися з останнім питанням, як прокласти маршрут на навігаторі? Вирішити таку проблему нескладно. Потрібно вказати програмі, куди необхідно дістатися, а вона вже сама підбере найкоротший з усіх можливих маршрутів. Якщо під час руху, користувач зіб’ється з шляху, то прилад автоматично оновить маршрут, а якщо це зробити неможливо, то запропонує повернутися до останньої точки попереднього шляху. До речі, маршрут можна уточнювати самому, вказавши програмі потрібні проміжні точки прямування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :