Як оновити резюме?

як оновити резюме?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Word
 • Принтер
Інструкція
 • . 1

  Резюме — досить лаконічний документ, який бажано повинен вміститися на один стандартний аркуш паперу і виграшно представити свого власника перед роботодавцем. Резюме максимально виконає свою функцію, якщо людину запросять на співбесіду. Щоб цей документ був ефективним, потрібно знати, як скласти резюме грамотно. Спочатку йде заголовок. Але, слово «резюме» не пишеться!

 • . 2

  Замість нього пишеться прізвище, ім’я, по батькові здобувача великими літерами. Далі весь текст повинен бути представлений як би в двох колонках. Для цього можна вставити на лист в Word таблицю з двох колонок. Після того як текст буде набраний, межі таблиці потрібно зробити невидимими. Документ буде мати хорошу структуру, яку швидко читати і легко знаходити потрібну інформацію. Вже тільки цим таке резюме вигідно виділиться серед інших.

 • . 3

  Розділи резюме вказуються зліва. Мета — вказується посада, на яку претендує людина. Вона обов’язково повинна бути вказана так, як в оголошенні. Якщо один документ відправляється в кілька фірм, то потрібно знати, як оновити резюме — обов’язково виправити назву посади. Інакше можуть вирішити, що воно неправильно доставлено, і у них немає такої вакансії. У такому випадку резюме просто не прочитають.

 • . 4

  Далі вказуються стандартні дані: контактні телефони, дата народження, сімейний стан, адресу проживання. У наступному пункті — освіта — слід вписувати навчальні заклади (курси також враховуються), починаючи з останнього. Досвід роботи також треба вписувати, починаючи з останнього місця роботи, вказати тривалість, основні обов’язки, досягнення.

 • . 5

  Додаткова інформація — це навички та вміння, які можуть бути корисні для даної посади. Особисті якості також необхідно вказати, особливо ті, які можуть виділити здобувача з числа інших претендентів. Звичайно, потрібно дуже відповідально підійти до складання та оформлення резюме, адже цей документ може змінити життя людини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :