Як оплачується відпустка в Україні?

як оплачується відпустка в україні ?

Вам знадобиться
 • Відпрацювати на підприємстві мінімум 6 місяців
 • Трудовий кодекс України
Інструкція
 • . 1

  На території України є діючий закон «Про відпустки» (Закон України ст. 21), в якому держава зобов’язує роботодавців давати співробітникам щорічний або творчу відпустку, під час якого працівники будуть продовжувати отримувати заробітну плату. Також є вимоги з приводу її виплати. Виплата заробітної плати під час відпустки здійснюється за три дні до того, як відпустка повинна розпочатися. Тому для тих, хто працює вперше в даній країні і задається питанням про те, як оплачується відпустка в Україні, інформація, написана нижче, буде корисною. Обчислення заробітної плати має свої правила. Цим питанням займається Кабінет Міністрів, який і встановив порядок обчислення зарплати.

 • . 2

  Для того щоб порахувати як оплачується чергову відпустку, потрібно виконати нескладні кроки. Підсумовується заробітна плата, яку працівник отримав протягом року. У тому випадку, якщо виникали причини, з яких працівник пропрацював менше покладеного часу, вважають за даними фактичного часу роботи на підприємстві. Отже, отримана сума заробітної плати за рік ділиться на кількість днів у році, а число, яке вийде, потрібно розділити на кількість днів відпустки.

 • . 3

  Якщо в житті відбулися обставини, внаслідок яких було поставлено питання «Як оплачується відпустка при звільненні та виплачується він взагалі? », То відповідь буде« Так, виплачується, але строго пропорційно відпрацьованому на підприємстві робочому часу ». У розрахунок не можуть входити такі часові відрізки, як робота менш половини місяця — за такий робочий термін компенсацію держава не передбачила. Виплата компенсації буде законною вимогою з боку працівника лише в тому випадку, якщо він відпрацював половину календарного місяця, тобто одинадцять робочих днів.

 • . 4

  Безліч питань виникає у людей, які вперше виходять на законний відпочинок. Тому варто знати як оплачується трудову відпустку, чи оплачується додаткова відпустка та ін Відповіді на всі питання є в трудовому кодексі України. Що ж до питання «Як оплачується додаткова відпустка? »То, перш за все, варто розуміти, що цей відпустка належить певним категоріям громадян, і — так, він оплачувану. Так само, як і основний трудовий відпустку, додатковий дозволений працівникові тільки після того, як він відпрацював на підприємстві шість місяців.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :