Як оптимізувати роботу на старому комп’ютері?

як оптимізувати роботу на старому комп'ютері?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • IObit Security 360
 • Ccleaner
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб оптимізувати роботу комп’ютера, можна навіть не користуватися спеціальними програмами. Потрібно зайти в «ПУСК», вибрати» Все програми», потім» Стандартні програми». Там треба знайти пункт» Службові» і вибрати» Дефрагментація диска». Треба вибрати всі жорсткі диски. Чим більше зайнято на дисках і чим більше у них фрагментації, тим довше буде проводитися процес очищення. Ще один спосіб прискорити роботу — затиснути Ctrl + Alt + Delete, після цього з’явиться диспетчер задач, вибрати «Процеси» і закрити непотрібні процеси (крім системних). І останній спосіб: потрібно відкрити системний диск, потім папку «Windows» і відкрити «prefetch». Там будуть посилання на часто використовувані програми. Потрібно очистити вміст папки.

 • . 2

  Щоб збільшити швидкість роботи за комп’ютером, потрібно зробити кілька простих кроків. Але треба пам’ятати, що на це ще сильно впливає «начинка» комп’ютера. Часто на швидкість комп’ютера впливають помилки багатьох додатків. Наприклад, два встановлених антивіруса. Через це будуть відбуватися помилки і система буде гальмувати. Потрібно переконатися що системні програми оновлені до останньої версії, включаючи WIndows. Для цього ідеально підходить програма IObit Security 360. Це програма видасть список програм, через які може бути помилка. І вкаже на системні програми, у яких стара версія.

 • . 3

  Досить важливе питання на сьогоднішній день, пов’язаний з тим, як прискорити роботу інтернету. У багатьох може бути маленька швидкість, як наслідок, працювати за комп’ютером не так комфортно. Можна перевірити свій комп’ютер на наявність вірусів. Потім відключити підтримку java-додатків, анімованих картинок. Від них немає сенсу, вони несуть звичайну рекламу і багато важать. Загалом потрібно налаштувати свій браузер так, щоб при відкритті сайту не вантажилися мультимедійні файли. Часто браузери зберігають дані сайтів або зберігають завантажені файли, потрібно прибрати це в налаштуваннях. Запущені програми (BitTorrent, Skype, QoS) сильно впливають на трафік.

 • . 4

  Щоб прискорити роботу ноутбука, потрібно проробити кілька нескладних кроків. Можна відключити інтерфейс. Для початку треба натиснути по порожньому простору на робочому столі, вибрати «персоналізація». Там треба вибрати класичний інтерфейс. І натиснути «зберегти». Також, при включенні windows запускається багато процесів, які використовують багато оперативної пам’яті і процесор. Щоб закрити ці непотрібні процеси, можна скористатись програмою Ccleaner. Тепер треба скачати програму і встановити. Далі потрібно запустити програму і відкрити вкладку «сервіс», пункт «автозагрузка». З’являться всі процеси, треба зняти галочки з непотрібних.

 • . 5

  Дуже часто комп’ютер зависає, і для комфортної роботи за комп’ютером потрібно збільшити швидкодію. Для цього потрібно виконати прості дії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :