Як орати мотоблоком?

як орати мотоблоком?

Вам знадобиться
 • Мотоблок
 • Земельна ділянка
 • Навички та вміння роботи з мотоблоком
Інструкція
 • . 1

  Зняти транспортують колеса і поставити, якщо є в комплектації, вантажі. Після цього поставити на мотоблок плуг. Далі необхідно заготовити бруски, висота яких буде близько 1, 2 метра. На бруски постановити мотоблок. Налаштувати «п’яту» плуга, яка вважається опорною за допомогою болтів так, щоб вона стояла паралельно грунту. У свою чергу болт теж необхідно зафіксувати контргайками. Щоб зручно було орати, кермо встановлюється до центру гвинта, яким регулювали.

 • . 2

  Вести мотоблок необхідно рівно, не штовхаючи його, чи не давлячи на кермо. Його краще утримувати так, щоб він був під нахилом до плуга приблизно в 10 градусів, тоді паливо буде витрачатися ощадливо, а мотоблок буде йти легше. Головне, стежити за нагріванням двигуна, це можна легко визначити по зменшенню потужності. Якщо таке трапилося, варто дати йому відпочити і після півгодини приступати до роботи знову. Далі, після того як налаштований мотоблок, необхідно знати, як правильно орати мотоблоком, щоб борозни вийшли рівними.

 • . 3

  Потрібно визначити центр ділянки, призначеної для оранки. Встановити мотоблок в це місце. Починаючи з першої борозни, зорювати так, щоб лінії виглядали рівними. Після поставити мотоблок так, щоб навпроти початкової борозни стояло праве колесо. Необхідно вести мотоблок скраю вже виконаної борозни.

 • . 4

  Якщо дотримуватися всіх рекомендацій, можна в підсумку домогтися відмінно переораного ділянки, що не витрачаючи багато часу і сил. Раніше описаний метод оранки, званий «в свал». Якщо орати мотоблоком саме цим способом, то можна легко сформувати рівненькі борозни і не навантажуючи двигун мотоблока, домогтися потрібної глибини розорюють грунту. Після такої оранки, можна гарантувати хороший урожай.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :