Як організувати дитячий відпочинок взимку?

як організувати дитячий відпочинок взимку ?

Вам знадобиться
 • Путівки
 • Чемодан
 • Лижі
 • Ковзани
Інструкція
 • . 1

  Як організувати дитячий відпочинок взимку? Всі діти чекають зимові свята з нетерпінням — новорічні ялинки, подарунки, два тижні не треба ходити до школи. Що може бути краще? Добре організований відпочинок під час зимових канікул — ось що може доставити радість дітям, а заодно і зміцнити їх здоров’я. Варіантів багато, від поїздки на лижні курорти в Швецію доотдиха на власній дачі. Це залежить від матеріальних можливостей сім’ї. Якому випадку слід заздалегідь подумати, як організувати дитячий відпочинок.

 • . 2

  За кордон з дитячими групами батьки відправляють своїх чад рідко — це дорого і складно оформляти документи. Якщо фінанси дозволяють, то батьки разом з дітьми їдуть на лижні бази Польщі чи Словаччини. Такий відпочинок під времязімніх канікул принесе задоволення і тим, і іншим. Буде правильно, якщо всборе до майбутньої поїздки активно беруть участь і діти. Так дитина дізнається, як зібрати валізу на відпочинок, що необхідно взяти з собою в поїздку.

 • . 3

  Якщо матеріальне становище не дозволяє купувати дорогі путівки за кордон, є зимові табори і в нашій країні. Крім того, прекрасно відпочити з дітьми можна на власній дачі або будинку. Існують екскурсії одного дня, виставки, музеї. Під час зимових канікул масово проходять новорічні вистави, які будуть цікаві дітям. Методів, як вибрати місце для відпочинку, як знайти екскурсії і т. п., багато. Найпростіший з них — Інтернет.

 • . 4

  Проводячи зимові свята на дачі, діти добре оздоровляться. Сімейні лижні походи, катання на санках, ігри в сніжки — це все активне проведення часу на свіжому повітрі. Нагулявшись на морозі, всі із задоволенням зберуться біля грубки поділитися переповнювали їх емоціями. Зараз такий час, коли діти дуже мало спілкуються зі своїми батьками. Тому у дорослих просто не повинно виникати питання, як знайти попутника для відпочинку своїй дитині, щоб йому не було нудно за кордоном.

 • . 5

  Спільні зимові ігри у дворах, катання на ковзанах, прогулянки по сніжному лісі принесуть набагато більше користі для дітей. Головне, правильно розподілити вільний час дітей, заповнити його заняттями спортом, відвідуванням святкових заходів. Добре чергувати поїздки на дачу з відвідуванням музеїв. Дітей-підлітків можна залучити до планування свого дозвілля. Нехай подумають, як організувати відпочинок. Самостійно прийняте рішення, схвалене батьками, додасть впевненості дитині.

 • . 6

  Організувати зимовий відпочинок дитини можна з будь-якими матеріальними можливостями. Основним під час канікул має стати фізична активність дітей на свіжому повітрі. Не можна, щоб вони весь день сиділи за комп’ютером або перед телевізором. Тому необхідно наситити ці дні цікавими заходами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :